Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már jóslófájás? Milyen az...

Ez már jóslófájás? Milyen az a fájás, aminél már menni kell szülni? Tegnap óta kisebb megszakitásokkal tompán fáj az alhasam olyan mensiszerüen.De ezt nem lehet lemérni hogy hány percesek ugyanis folyamatosan fáj és nem görcsölget. 37 hetes kismama

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nem az, ha nem rendszeres. De azért figyelj, hogyan változik a fájás jellege, lehet, hogy már valami felvezető-féleség. :)

Nekem olyan volt, hogy nem lehetett eltéveszteni, hullámokban jött. A fájás maga erős összerándulásokból állt, ami nem enyhült semmilyen testhelyzetben, utána két fájás között pihenő, mintha elfújták volna. Nem biztos, hogy neked is ilyen egyértelmű lesz, de szerintem addig nem kell indulni, amíg nem bizonyos időközönként jelentkeznek. (Persze ha nyugtalan vagy, hívd a szülésznőt, akárhány óra van. Ő majd eldönti.)

Nagyon szurkolok neked!

2008. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg nem az.Nekem is volt ilyen egy hettel ezelott,reggel ugy ebredtem es megallas nelkul fajt az alhasam es derekam,mensi szeruen egesz estig.Este egy apolono mondta hogy ha nem mulik masnap,harmadnap sem menjek orvohoz,de amugy ez nem szulesi fajas.Masnap elmult azota sincs.En is a 37hetben vagyok.Akkor kell bemenni a korhazba mikor nem folyamatosan hanem idokozonkent van a fajas.
2008. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Készülődik a picuri ezek jósló fájások,eltarthat akár a40-41-42.hétig is felkészít a szervezeted a szülésre. Az igazi fájásokat ösztönösen érezni fogod,hogy EZ már az!! Bízz az ösztöneidben!! Hullámszerüen jönnek majd és amikor 10 vagy 5 percenként nagyon fog fájni de ez már úgy is a végén van és utána meg is lesz a picike. Sok sikert!!
2008. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!