Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egesz nap folyamatosan...

Ma egesz nap folyamatosan vagy kis megszakitasokkal bekemenyszik a hasam, mit csinaljak hogy elmuljon, mitol van ez?

Figyelt kérdés
Masodik terhessegem, elsonel is volt kemenyedes, mensis gorcs de nem ilyen gyakori vagy mint ma hogy egesz nap folytonos sokaig. Akkor No-spa t irt fel a doki. Jovoheten szolok a dokinak de hogy veszeljem at a hetveget? Most nem akar mullni sem a MagneB6-tol sem a nospa-tol. Egy hete faj a derekam es kemenyedek de ma nem akar mullni.32 hetes vagyok
2011. ápr. 15. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a MagneB6 jut eszembe.

Egyébként a keményedések normálisak,csak figyelni kell rájuk.

Ha teheted,próbálj meg sokat feküdni,lazítani.


Ha erősödik vagy túl kellemetlen és aggódsz,ne szégyelj orvosi segítséget kérni!!

2011. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna annyi különbséggel, h 35. hétben vagyok. Nekem sem segít semmit a magnézium, próbálok feküdni amennyit csak lehet a 2,5 éves lényom mellett. Pihenj Te is. ha tudsz.

A no-spa jó ötlet, asszem veszek be egyet.

2011. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
MagneB6 semmit nem segit. Tudom hogy normalisak a kemenyedesek de most ez tul sok, bekemenyedett es nem akar elmulni. Nagyon feszit es ma egesz nap kis megszakitasokkal. Sajnos a doki szama nincs meg hogy rakerdezzek, hetfon tudok menni legkozelebb hozza.
2011. ápr. 15. 17:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Szedtem be Nospat is de semmi, nem akar elmulni. Egesz nap pihenek ezert fura es ijeszto. Szuleim foglalkozak ma az en 2es fel eves lanyommal..
2011. ápr. 15. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a (60 éves, osztályvezető föorvos) dokim azt mondta igyak egy nagy pohár bort, és üljek be egy kád meleg (nem forró, 38 fokig!) vízbe. Igaza volt, elmúlt!:D
2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bort én is hallottam, hogy jó módszer!
2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En alkohol ellenes vagyok, de ha segit kiprobalom ha mar nem birom.. Vorosbor jo?
2011. ápr. 15. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, sőt a vörösbor a legjobb:D!

Én egyébként is ittam egy-egy pohárral, mert durván vérszegény voltam, hiába szedtem vasat, a vörösbor viszont hatott, és még az emésztésnek is jó, meg baromi egészséges a csersavtartalma miatt.

Az alkhollal nincsen semmi gond, csak a mértéktelenséggel, meg azzal, ha vki nem figyel a minőségre/típusra! Szóval egy jó pohár bor csak jót tehet, higgy nekem!


kétbabás mami:D

2011. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ijesztő, akkor én elmennék egy ügyeletre. vannak gyógyszerek, én is kaptam keményedésre.

Elég agresszív anyagnak tűnt, én végül nem is szedtem be, mert a pihi és a sok ivás elég volt, csak a doki parázott be mert pont keményen látott (mindig).

2011. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2023. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!