Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kisfiam délután 5-től...

6 hetes kisfiam délután 5-től este 10-ig kis megszakításokkal vigasztalhatatlanul sír. Csak kézben van csendben, akkor szokott aludni is, igaz csak percekig. Mit tegyek, hogy jobban legyen? és ne szenvedjen ennyire?

Figyelt kérdés
van amikor a cicit sem fogadja el.
2009. jan. 23. 13:23
 1/5 anonim válasza:
80%

Van ennek egy neve, kólika. Az én kislányom is ez volt, bármit tettem, délután csak sírt, 3 hónapos korukra kinövik.

nem valószínű, hogy hasfájós, mert akkor egész nap sírna. kitartást!

2009. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pocija fáj, pár dolgot kipróbálhatsz, próbálhatod masszírozni neki óvatosan, vagy espumisan, infacol, stb. Nekünk speciel egyik sem segített, viszont 3 hónapos korára egyik napról a másikra eltűnt.

Én rájöttem, mire kiismertük egymást, hogy azért sír, mert álmos, de nem tud elaludni. Mennyit alszik a babád napközben? Lehet hogy ez a baja.

Mi sokat szenvedtünk az altatással, mert láttam rajta hogy álmos, de nem tudott elaludni. Sokáig úgy altattuk, hogy ütögettük a popsiját, és énekeltünk neki. Aztán erről leszoktunk, és rávezettük, hogy magától is el tud aludni. (Sírni hagyás, egy kis simogatással vegyítve.)

Azóta, ha berakom a kiságyba, kis nyöszörgés után elalszik.

Esetleg próbáld ki a babakocsiban tologatást is, hátha az is bejön. Nekünk a göröngyös talajt nagyon szerette.

2009. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is a hasa fáj a kicsinek. Nem mindegyik hasfájós baba sír egész nap. Az én kisfiamnak is mindíg du. 5 körül kezdett fájni a pocija. Mi Infacol-t adtunk neki minden étkezés előtt és utána már nem volt gond. Most 3,5 hós és már teljesen elmúlt neki.
2009. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,aztán végülis elmentem a patikába és kaptam egy homeos bogyót,most ezt fogom kipróbálni.remélem beválik.
2009. jan. 23. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a poci az oka! Nekünk is hasfájós volt a pici és nem sírt egész nap! A bogyók mellé próbáld ki a babamasszázst nekünk bevált!
2009. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!