Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mohácsi kórház, VBAC?

Mohácsi kórház, VBAC?

Figyelt kérdés
Mohácsi kórház mennyire VBAC párti? Illetve melyik orvos?

2017. okt. 26. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves barátnőmnek volt ott VBAC-je. Direkt ezért ment oda. Az orvos nevét nem tudom, de ha gondolod, este rákérdezek.
2017. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huha, jó kérdés, sajna érdemleges választ nem tudok adni 😔, de az ismeretségi körömben akit elsőre császároztak az a másodjára is. Függetlenül adtól, h ki volt az orvosa. De lehet ez csak véletlen egybeesés.

Az én orvosom szerintem természetes szülés híve. (persze ha kell akkor visszi az ember lányát császárra) Dr. Agg Zoltán, csak is jót tudok mondani róla, plusz a többi dokiról is, abszolút szakmailag ott vannak igaz egy kettőnek érdekes a személyisége. 😁

A legcélravezetőbb az lenne ha valamelyik rendelésre elmennél és megkérdeznéd. 😊 melyik orvosra gondoltál?

2017. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dicső doktornőre. :)
2017. okt. 27. 08:24
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Azt megköszönném!
2017. okt. 27. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!