Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baranyai kismamák! Mohácsi...

Baranyai kismamák! Mohácsi vagy pécsi kórház?

Figyelt kérdés
Melyik kórházba mit kell vinni a babának?
2012. máj. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Pécs. Én a mohácsiról csak rosszat hallottam és olyanoktól, akik ott szültek, idén.....

Pécsre kell vinni a babának: kis sapit a szülőszobára,kéztyűt a karmolászás miatt, pelust, textilpelust, törlőkendőt, popsikrémet (felkészítőn mondták, hogy szűkösek a készletek), ha nem akarod, hogy ottani mindenfélével fürdessék, akkor a gyógyszertári fürdetőt.

Hány hetes vagy?

33 hetes kismama

2012. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32 hetes kismama vagyok és csak érdeklődök, hogy melyik kórházról mit mondanak és mit ajánlanak
2012. máj. 12. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A mohácsit nem ismerem, a pécsiről csak pozitív tapasztalatom van.


Pécsibe nem kell vinni ruhát a bent tartózkodásra, csak az elhozatalhoz.

Kell: popsikrém, popsitörlő, pelenka

2012. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mohácsi kórházat nem ismerem, de azért a pécsit ajánlom, mert ott van PIC vagyis újszülött intenzív centrum. Ha valami gond van, egyből "kéznél van". A vidéki kis kórházakban ilyen szinten nincsenek felkészülve.


Pécsett szültem 2 hónapja és a babának amit vinni KELL: popsitörlő és pelus

Amit AJÁNLOTT: kis kesztyű a karmolások ellen (van a kórházi is, de kevés és hamar elkapkodják az anyukák arra a pár napra)

Ami biztosan NEM KELL, MERT ADNAK: popsikrém, köldökápoláshoz alkohol, kis ruhák és textil pelus

2012. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Mohácson szültem, igaz már 2 éve! :) Csak pozitív dolgokat tudok mondani, minden tökéletes volt, a szülésznők, nővérek nagyon segítőkészek, és az orvosokra is lehet számítani! Szóval én ha még egyszer szülnék, biztosan Mohácsot választanám újra!

Ide ruhát nem kellett vinnem a kicsinek, csak amiben hazahoztuk. Popsitörlőt kellett csak vinni, minden mást adtak.

2012. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!