Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nők akik már szültek hüvelyi...

Nők akik már szültek hüvelyi úton! Mikor állt vissza a libidótok a terhesség előttire? Egyáltalán valaha visszaállt?

Figyelt kérdés
Ha szoptattatok, szoptatás abbahagyása után a melletek milyen volt? Három hónapja szültem a libidóm pedig sehol, kezdek aggódni...
2017. okt. 30. 23:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaaaaaajjj, rossz csoport heteroba akartam, bocsi.
2017. okt. 30. 23:16
 2/9 anonim válasza:
25%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Ne légy már izé...

Hagyd a nöt ne szüljön neked inkább....

2017. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
utolsó: egy nő tette fel a kérdést.. tanulj meg olvasni.
2017. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Ja mert itt nem lehet anonim oldalon más nemet vallani áá nem :D
2017. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél 2 hónap volt, mire helyreállt. A másodiknál azonnal. A 6 hét letelte után szinte minden nap szexeltünk. Még szoptatok már 10 hónapja, az elsőt másfél évig szoptattam, nem változott a mellem. Most picit talán kisebb, mint szülés előtt, de szerintem csak azért, mert vékonyabb vagyok.
2017. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm, többieknek pedig: Igen nő vagyok :D
2017. okt. 31. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Két gyereket szültem. Mindkét alkalommal csak a szoptatás befejezte után állt vissza teljesen a libidóm(1,5év)

Szerintem a hormonok miatt lehet. Kitartás, adj időt magadnak!

2017. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van.1. Császárral többiek hüvelyi úton születtek.Hüvelyi szülések után vártam h leteljen a 6 hét és szeretkezhessünk.Császár után hónapok teltek el mire én is kívántam.

Első 23 hónapig szopizott,2. 20 hónapig,akkor már 20 hetes terhes voltam.A 3. Még szopizik 6 hónapos.

2017. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél (helyes,nem helyes) a hat hetet sem bírtam kivárni 😊

Most két hete szültem,jóval nehezebben regenerálódok,de napról napra határozottan jobban érzem magam,és ahogy a fájdalom meg egyéb kellemetlenségek múlnak,úgy kívánom egyre jobban a szexet.

De szerintem ez teljesen egyénfüggő,nem hiszem,hogy van egy általánosan elfogadott "határidő".

Szoptatás után pedig ugyan nem volt már olyan feszes a mellem,mint terhesség előtt,de azért nem is lógósodott meg.Remélem most is megúszom majd... 😊

2017. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!