Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leszek még én valaha boldog...

Leszek még én valaha boldog ha terhesen egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a gyerekem apja más nővel találkozgat, ráadásul még neki áll feljebb minden, folyton parancsolgatott, fenyegetett stb. Hazaköltöztem a szüleimhez, 23 hetes terhes vagyok. Ráadásul már nem is dolgozhatok, táppénzen kell lennem végig, már kezdek becsavarodni, egész nap egyedül. Meg a tudat, hogy magamba kell felnevelnem a fiam borzasztó, legszívesebben egész nap sírnék.

2016. júl. 21. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, főleg mert a kisfiad majd hozhat örömöt az életedben.:) Viszont a gyerek apjával csak annyira tartsd a kapcsolatot hogy ne legyen rád rossz hatással, és érd el hogy fizesse a gyerektartást!

Másik dolog: A gyerek megszületik akkor eljárhatsz olyan közösségekbe ahol anyukákkal beszélhetsz és jobb kedved lehet.

Nagyon nem tesz jót a születendő gyereknek sem ez a hangulat ami uralkodik benned, próbálj pozitív lenni!:)

2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a gyermeked rengeteg boldogságot fog még okozni neked. De drága, ne legyél szomorú,azt megérzi a baba. Jobb neki is, hogyha nem lesz egy ilyen tulok apja, mint az exed. Ha lelkileg is készen állsz rá,akkor majd kezdj el ismerkedni,hidd el találni fogsz olyan férfit, akinek így fogsz kelleni,ahogy vagy.

Csak ne roskadj magadba, ne hagyd el magad. Légy pozitív,tudom, nem könnyű, de próbáld meg a jót látni mindenben. Oka van,hogy a volt pároddal szétváltak útjaitok.

2016. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

fiatal vagy még ahhoz, hogy megkeseredj ilyeneken gondolkodva...

most reménytelennek látod a helyzetet, de ha teszel a boldogságodért, akkor ismét lehetsz boldog :) jól tetted, hogy ott hagytad azt az idiótát!

meg kell próbálnod a jó dolgokra koncentrálni, főleg terhesen...


23F

2016. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
persze lehetsz még boldog, sőt legyél is, nem éri meg szomorkodnod emiatt. higgy a sorsban, ennek így kellett lennie, biztos vagyok benne hogy megtalálod majd a párod akivel majd egy boldog család lesztek. most ez egy nehezebb időszak de a rossz után a jó jön :) jó egészséget és kitartás! :)
2016. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdekében próbáld meg összeszedni magad. Nagyon nem jó a magzatnak, ha az anyja stresszel és depressziós közben.


Lehetsz még boldog, simán kifoghatsz valakit, aki felneveli veled a gyerekedet.

2016. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor leszel boldog, ha nem másban keresed a boldogságot, hanem magadban!
2016. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Leszel még boldog csak pozitívan kell hozzáállni!Sajnos így jött össze nem te vagy az első akinek igy alakult az elete ...Nővérem is hasonló keppen jart .Egesz terhessege alatt levolt törve mint a bili füle . Hiaba mondtuk neki hogy minden rendbe fog jönni nem erezte magat jobban ,de megszületett az unokaöcsem és egészen megvaltozott,nem szomorkodott.És hidd el ahogy megszületik a baba nem fogsz unatkozni,és nem fogod egyedül érezni magad ! :D
2016. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy szomorú vagy,de akkor gondolj vissza erre a kérdésre mikor a babád rádnéz és elkezd nevetni hogy milyen szép anyukája van. :)
2016. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!