Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog rám valaha még nőként...

Fog rám valaha még nőként tekinteni rám a férjem terhesség után?

Figyelt kérdés

Én nem értem,más hogy csinálja,de hozzám se nyúlt mióta van a baba. Azt se engedi h én csináljak neki bármit is.

Kb. csak a hasam nőtt a terhesség olyan 33. hetéig,de még most (a végén) se vagyok elhízva.

Követek instán egy csomó magyar és külföldi "szuperkismamát", belőlük is sokat inspirálódtam. Én úgy gondoltam (meg ilyeneket is olvastam) h a párom kifejezetten vonzónak fog tartani terhesen. Nagyon igyekeztem azt hiszem,mégse kíván a férjem. Bevetettem sok mindent,semmi nem érdekelte. És nem csak kényszerből tettettem neki, hanem tényleg vonzónak és nőiesnek éreztem magam a terhesség alatt. Ő néha megjegyezte,milyen csinos vagyok, de szabályosan leordibált,amikor hozzá közeledtem volna.

Teljesen tönkrement az önbizalmam,már pocsékul érzem magam a bőrömben. Magas vagyok,vékony,az arcom is szép,régebben modellkedtem. Próbálom ezekre emlékeztetni magamat,de úgy érzem,minden nőiességem odavan,és fogalmam sincs,hogy fogom visszaszerezni...tetézi a helyzetet,h a párom (észre sem veszi) de egyfolytában elismerő megjegyzéseket tesz más nőkre. Bármiről mesél,pl h milyen napja volt a munkahelyén,milyen ismerősökkel futott össze,valahogy mindig van ott egy "jónő". Azzal együtt,h itthon nincs szex, egyfolytában jó kedve van, energikus, boldognak néz ki. Valószínűleg megcsal gondolom.

Engem néha megölel mint valami plüssállatot,de semmi más.

Szerintetek ez fog változni szülés után v csak rosszabb lesz?

Nem akarom huszonévesen temetni magamat,mint nőt..


2016. aug. 17. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Rettenetes olvasni a soraidat. Azonnal ültesd le a férjed, és beszéljétek át a házasságotokat, mert a baba születése nem enyhíteni fog a bajotokon, hanem valószínűoeg tetézni fogja azt. Igénybe vesz majd mindkettőtöket, fáradtak, kialvatlanok lesztek...és ráadásul, ha megcsal, akkor abban az időszakban egyenesen menekülni fog tőletek. Persze, ha álombabátok lesz...de kicsi az esély arra, hogy ez magától helyrejöjjön közöttetek.

Miért érzem azt, hogy neked mindegy, megcsal-e vagy sem? Ha a férjem megcsalna /vagy csak gyanítanám/, nem a gyikre írkálnék, főleg nem ilyen rezignált hangnemben, hanem otthon tombolnék.

2016. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom,patthelyzet. Olyan rendes és úgy várja a babát,és tudom h jó apa lesz..és azt is tudom h nem versenyezhetek a világ összes nőjével. És az,h testileg kíván-e engem vagy sem, úgyse befolyásolható se beszélgetéssel,se tombolással. Azért reménykedem,h a mostani helyzet nem végleges..

De amúgy ha bármi ötletetek v praktikátok van egy ilyen helyzet megoldására,írjatok légyszi...

2016. aug. 17. 23:39
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Két lehetőség van. A férjedet vmi fura ok miatt lelohasztja bármely terhes nő látványa. A másik,h a terhességtől függetlenül nem kíván. De ha téged ilyen látványosan kerül, más nőket pedig dicsér, sajnos a másodiknak van nagyobb esélye. És innentől kezdve kár praktikát keresni arra,h hogyan kell terhesen férjet csábítani. Sajnos csak ismételni tudnám 1est. A kapcsolattal van a gond, nem a kismama szexszel.
2016. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

De miért kellene versenyezned akár csak egyetlen nővel is???!!!! Téged vàlasztott, te őt, ebből mell kiindulni. Legalábbis egy őszinteségen, kölcsönös tiszteleten alapuló hàzasságban ez alap.

Bennem sosem merülne fel a férjemmel kapcsolatban, hogy bárkivel is versenyeznem kellene, hogy nem vagyok elég jó a férjemnek.

Te rettenetesen kishitű vagy magaddal szemben! Egy házassághoz nem praktikàk kellenek, hanem bizalom.

2016. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

"Én úgy gondoltam (meg ilyeneket is olvastam) h a párom kifejezetten vonzónak fog tartani terhesen. "


Jó isten, most komolyan, MIÉRT hiszik ezt a nők???

Teljesen logikátlan! Egy modell csaj után mit kívánjon egy nagy hasún?

Látszik, hogy a modellek tényleg milyen "okosak" bazz.

2016. aug. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem beszélsz vele. Mi el voltunk tiltva, de a párom mondta, hogy nem is merne hozzám érni mert féltené a gyereket.
2016. aug. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Most vagy az van, hogy a gyerek miatt nem mer hozzádnyúlni, vagy ez csak a vihar előtti csend, bár azt nem értem hogy legalább orál miért nincs...
2016. aug. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
# 5/7 Te vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon buta, egy terhes nő is szexi sőt! Olyankor a legszebbek!
2016. aug. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Miután kiderült a terhességed, mikor szexeltetek utoljára?
2016. aug. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg az jön le, hogy egyáltalán nem kommunikáltok egymással. Magazinokból keresel olyanra választ, amire csak a férjed tudna válaszolni.


Itt nem a külsőről, hanem a kommunikáció hiányáról van szó, minden más csak ebből fakadó tünet.

2016. aug. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!