Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes kismama vagyok ....

Ildiko 455 kérdése:

30 hetes kismama vagyok . Elso gyermekem faros fekves miatt csaszaros volt 6 eve. Most a masodikat ha szulni szeretnem milyen gondok adodhatnak? Felnyilhat a csaszar helye attol tartok. Valaki szult csaszar utan?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem a lányom faros volt így császáros lett. Rá 5 évre a fiamat simán szültem. Semmi gond nem volt
2017. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én császár után 3 évre szültem simán.

Semmi gond nem volt.

Ne aggódj,nálad sem lesz semmi baj.

2017. nov. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont mútlkor olvastam egy cikket erről, hogy mennyire nem valós ilyenkor a félelem azzal kapcsolatban, hogy szétnyílik a seb. Azt írták ha megfelelően lett vágva és varva a seb (méh) akkor szinte kizárt a szétnyílás, pláne ennyi idő után. Persze mindenre vannak példák és ellenpéldák is.
2017. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téraránytalanság miatt volt sürgősségi császárom.Rá 3év 3hónapra természetesen szültem,majd 2év 1hónap után ismét természetesen szültem.Semmi gond nem volt a heggel.
2017. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én császár után szültem, minden gond nélkül. (Az utolsó ultrahang dönti el, hogy szülhetsz-e. Ami fontos, hogy lehetőség szerint ne üres hólyaggal menj az ultrahangvizsgálatra, mert akkor elmérhetik a hegvastagságot. Ezután, ha engedélyezik a szülést és sikerül is megszülnöd a gyermeked, leellenőrzik, hogy a hegeddel minden rendben van-e.) Nem érdemes szerintem ezen aggódni. Amennyiben megengedik a spontán szülést, valószínűleg nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy a heged szétváljon.
2017. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hegvastagság nem mérvadó.egy vékony heg is lehet rugalmas és egy vastag is szétnyílhat.nekem soha nem mértek hegvastagságot.

4es voltam

2017. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hegvastagságról író vagyok. Sajnos, amíg a kórházakban a hegvastagságot nézik, és csak akkor engednek szülni, ha elég vastag, akkor mérvadó. Amíg az orvosok így gondolják, addig sajnos a kismamának is az.
2017. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!