Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33hetes kismama vagyok....

32-33hetes kismama vagyok. Kevesebbet mozgog a babám, baj lehet? Csuklást érzek, két napja nem rug olyan nagyot, multhéten voltam 4d-n minden rendben volt, csak faros még. Eddig aktiv volt, inkább csak kinyomja magát mostanában.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szakkönyvem és aszülésznőm javaslata alpján a következőket tanácsolom neked:MInden napszakban nézz ki egy órát,amkor számolod a mozgását,nemmcsk a rúgásokat,minden mozdulatot.Ha megvan óránként a10 mozgás,akkor tuti minden rendben.Ha nincs meg,akkor se kell kétségbe esni,de akkor nem árt egy flowmetria vizsgálatot kérni,amivel megnézik a köldökzsinórban az áramlást,ha ez rendben,akkor akis ember nem szenved sem oxigén,sem tápanyaghiányban.Ultrahanggal megnézik ilyenkor a elpény érettségi fokát is,ha az is erndebn,akkor egyszerűen csak lustább,de jól van.
2009. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bocs a sok elírásért!
2009. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

megnyugtatlak,en 32+5hetes vagyok,es kb a 30.hettöl a babäm mär nem ugy mozog,mint regen.inkäbb csak kinyomkodja magät,meg a kezet-läbät.a bordäimat is nagyon szereti...de nem ugräl ugy,mint regen,amikor meg volt eleg helye.a dokim is azt mondta,hogy minden ok.ne izgulj,minden rendben van a babäddal... :)

2009. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En is annyi idos vagyok mint te.Bar nekem be van fordulva a babam de nekem se rugdos hanem kinyomja magat.Forgolodik azt erzem,mert hol a jobb oldalon hol a bal oldalon van puklim.:) Mar nincs annnyi helye es inkabb feszkelodik es csinalja maganak a helyet.Nagy rugasokra meg mar ne szamits.:)

Konnyu szulest neked!:)

32 hetes kismami

2009. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam,de azért egy orában megszámolom megvan-e a 10 mozgás.
2009. ápr. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!