Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+2 hetes kismama vagyok,...

37+2 hetes kismama vagyok, tegnap ctg-n azt mondta a doki hogy a baba nagyon lent van/faros/, némelyik fejfekvésű nincs ilyen lent. Lehet ebből gond? Úgy értem előbb születik vagy már biztos hogy nem fog megfordulni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy mostani állapot, a szokásostól eltér, (mint a legtöbb terhesség valamiben). Lehetséges, hogy már nem fog megfordulni magától, de erre van esély még az utolsó percekben is. Boldog baba várást, könnyű szülést kívánok! :)
2009. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első babád?

Azt hiszem az első már elég korán befordul, nekem az utolsó hónapban már fejjel lefelé állt.. a többedik babák később állnak be.. de ne izgulj, ha akar akkor még nyugodtan megfordulhat.. sajna ez nem rajtunk múlik.. bár van olyan nézet ami szerint ha nagyon akarod és beszélgetsz vele akkor meg tudod fordítani.. meg a tv-ben láttam amikor szülés előtt valamivel egy dok meg akarta kézzel fordítani a babát.. na de az amerika.. ez meg.. remélem gyors és könnyű szülésed lesz!

2009. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baratnom kisfia nagyon keson fordult be (betoltott 39 heten) vegig faros volt. Az igaz, hogy azt nem tudom mennyire volt lent a baba.

Senkit nem akarok ezzel bantani es tenleg csak sajat velemeny de en nagyon ellene vagyok ennek a baba megforditasnak. Ugy vagyok vele, hogy sokszor annak oka van, hogy a baba nem fordul be. Lehet, hogy csak lusti vagy igy kenyelmes neki es ilyenkor semmi gond de van olyan is amikor esetleg nem tud valamiert megfordulni pl. a koldokzsinortol, mert esetleg akadalyozza a megfordulasba. Ezert en nem nagyon egyeznek bele, hogy valaki megforditsa, akkor mar inkabb csaszar. Persze ez csak sajat velemeny es lehet en parazom tul a dolgot. Ahogy mar irtak probalj beszelni hozza, gyozkodni. Itt olvastam parszor, hogy a negykezlabra allas is segithet.

Konnyu szulest, mar nincs sok hatra!

2009. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is 37+2 vagyok de nekem fejvégű. Szerintem is megfordulhat még, emiatt ne aggodj, hallottam olyanrol akinek a szülés napján fordult meg. Azt nem tudom h emiatt van -e lent a hasad, ugy tudom h szülés elött 1-2 nappal száll le, de ha most jönne a baba akkor sem lenne már koraszülött. A dokik meg biztos tudják mit kell tenni ha mégis farral jön, gyakori az ilyen.

sok szerencsét!

2009. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!