Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek lesz november 10-én...

Kinek lesz november 10-én program császárja?

Figyelt kérdés
Szívesen meghalgatnálak titeket,izgultok,hogy miért kell,hányadik baba,stb? Nekem előzöleg császár volt és hamar jött a kistesó nagyon fáj már a hegem.

2017. nov. 4. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Hello! Nekem ugyan nem lesz programcsászárom, várandós sem vagyok most épp, de császárral szültem, tesóm pedig programcsászárral (a szeme nem bírta volna valószínűleg a szülés megterheléseit). Nagyon szép a hege, odafigyeltek rá, a szülés is rendben zajlott, első babája volt.


Ne aggódj, az orvosok jót akarnak, a heg esetleges szétválását szeretnék elkerülni, ami császáros előzménnyel előfordulhat (bár én találkoztam olyan orvossal is, aki azt mondta, az ő praxisában 30 év alatt talán egyszer ha előfordult). Szerintem minden ugyanúgy fog történni, mint sima császárnál, csak nem várják meg a vajúdás kezdetét, ennyi a különbség. Szerintem a babádat is megpróbálhatod felkészíteni rá, beszélj hozzá! Mondd el neki, hogy a doktor bácsi / néni ki fogja őt venni a pocakodból, mondd meg neki az időpontot is, hogy mikor! Mondd el neki, hogy minden rendben lesz, simogasd meg a pocidat bátorításképpen (ne túl sűrűn és ne erősen, nehogy túlságosan elkezdjen rugdalni, mert az nem tesz jót a hegnek). Hallgassatok lágy zenét, énekelj neki, mondókázz, ez rengeteget segít. A vajúdás mindkettőtöknél ki fog maradni, ezt a közös élményt próbáld előre behozni másképp. Mondd el neki azt is, hogy a testvére is már nagyon várja az érkezését. Tehát próbáld őt felkészíteni a szülés napjára, hogy addigra ő is lélekben már készen állhasson a szülésre.

2017. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő van amúgy az előző baba megszületése és a mostani fogantatása között?
2017. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol fogsz szülni?
2017. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első nagyon szépen köszönöm a tanácsot,megkönnyeztem. 6 hónapos volt a babám mikor megfogant a tesó, napi 10 szem magnéziumot szedek, de nem igazán segít nagyon sokat keményedek és fàj a méhemnél szúró nyilaló.Miskolcon fogok szülni,10 nappal a kiírt dátum előt.semmiféle képpen nem engedi a természetes szülést.
2017. nov. 4. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam peogramcsaszarra készült az orvos. Az indokok 3.beavatkozassal sikerült lombik baba, úgy, higy terhesseg hármas ikerterhessegnek indult, de a 7.hetre csak egy baba maradt. Problémás volt a terhesseg. Volt két biopsziam is, emiatt félt a lepenylevallastol, korábban volt egy csigolyaserulesem. Így a kis kockázatokat összeadva jobbnak tartotta a proframcsaszart. Ráadásul óriás babára tippelt én pedig 157 cm vagyok.


Végül 3 héttel az egyeztetett dátum előtt beindult a szules, végül sürgősségi császárral született a kisfiam.

2017. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok valami magas 159cm, első babám 42 hètre indításra sem akart kibújni fájás 0, igy lett császár de jó döntés volt utólag kiderúlt nagy baba volt és kicsi a csípőm hozzá,nem tudtam volna megszülni.
2017. nov. 4. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én is novemberre vàrom igaz az elsőt simàn szűltem én nagyon félek a csàszàrtól. 😊
2018. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!