Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a program császár?

Hogyan zajlik a program császár?

Figyelt kérdés
Előző terhességem császár volt mert nem idult meg, fájásgyengeség, kedvezőtlen méhyak, téraránytalanság. Másfél év lesz a kettő szülés között. Az orvosom a 38 héten akarja csinálni.

2017. aug. 16. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
ha az előző is az volt, mert nem indult meg, akkor kb ugyan az, csak tudod 1 héttel előre, hogy aznap mész.
2017. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van. En 38+2 voltam, faros gyerkocnel. Bementem, papirmunka, kateter, gerincbe erzestelenites, pik pakk megvolt. Mire vagy kivancsi?
2017. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön volt, de befektettek szerdán délelőtt. Azt nem biztos, hogy tudom, hogy miért. Annyi történt, hogy jött az altató orvos, kérdezett pár dolgot, aláírták a papírokat, egyébként semmi. Másnap reggel hétkor már sétáltam a műtő felé, mellette volt egy kis helyiség, ott kaptam az infúziót. Aztán bementem a műtőbe saját lábon, hisz nem volt semmi bajom. Kicsit fura volt azért, ahogy integettem a gyerekem apjának, aki nem volt bent a műtétnél, mert nem szerettem volna. Egyébként tudtommal bent lehet. Aztán érzéstelenítés és műtét. Szerintem onnantól ugyanaz lehet, mint a sürgősségi. Nekem jól sikerült minden. Neked is minden jót kívánok
2017. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!