Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát fognak adni...

Milyen munkát fognak adni téli közmunka-program november 1-től - április 31 -ig?

Figyelt kérdés

Kaptam olyat levelet munkaügyitől hogy november 1-től április 31-ig munkát fognak adni.

Ahol laksz ott fognak munkát adni ez nagyon furcsa mert 1,5 év munka keresés után én jól ismerem a kerületet ahol lakok és ott nincsen munka lehetőségek.:S Azt sem tudom hogy milyen munkát fognak adni.:S

Valaki kapot már olyan levelet munkaügyitől hogy hol lehet majd dolgozni nov 1-től?Április 31-én vége lesz akkor mi lesz azután?Akkor újra munka nélkülni leszek és várhatom újra a téli közmunkát.D:



2013. okt. 14. 10:57
 1/9 anonim válasza:
Téli közmunka, hólapátolási munka az van olyankor, pl templom elől, meg mindenféle közterületi helyen lapátolhatjátok a havat. sózhatjátok az utakat, járdákat, meg ilyesmi szir szar munkát amit éppen kitalálnak!
2013. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó lesz ha előkészíted a vízálló meleg ruhát, lábbelit a téli havas, fagyos, latyakos közmunkához!

Mert -sejtheted- a "munkáltató" nem fog ilyet adni, maximum egy láthatósági mellényt!

2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószinű amig nincs hó,addig ároktakaritás,avasseprés,avarösszeszedés,szemétszedés,aztán hótakaritás,jégmentesités,szemétszedés.
2013. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tájékoztatón azt mondták ez a munka a 8 általános végzettségű embereknek lesz akik ezért a munkáért 47 ezer ft kapnak.Nekem érettségi+szakmám +több éves munka tapasztalatom van.Az mondták tájékoztaton hogy érettségizet szakmás embereknek más munka lesz ami 70 ezer ft kapnak érte.Akkor ezek hazudtak nekem?D:
2013. okt. 14. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Van diplomás (igaz bölcsész) ismerősöm,aki épp árkot takarít 47ezerért...
2013. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Irodai munkák is vannak a közmunka programban, nemcsak fizikai. Nálunk 6 óra lesz a napi munkaidő nov.1-ápr.30-ig. Bruttó 72600.-Ft-ért, illetve a segédmunkások bruttó 56625.-ért.

Jobb, mint otthon ülni, de remélem nem ez a jövő :(

2013. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A diplomás is kaphat segédmunkás bért, ha csak olyan munka van :(
2013. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sándor G ***** válasza:

7/7.milyen szinű 47ez.ft.ra gondoltok,meg havi 72600ft.hol a faxba éltek ti?

Nov.1.től 6órás közmunkák indulnak,folyamatosan hívna be 100ezer embert, és a netto bér csak 38000ft. semmivel sem lesz több, téli közmunka program a neve.

Az ökinél ároktisztítás, ásás, szemétszedés, hóesés esetén, hóeltakaritás, stb.

Munkaruha jár, bakancs+kódszámot is kapnak a közmunkások, amikor letelik azokat le kell adni.

Nálunk a vízügynél is így volt. Okt.15.ig volt a munkaszerződésünk.

2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sándor G ***** válasza:

T.kérdező, Mo-on vagyunk, és itt senkit nem hat meg az érettségid, de a több szakmád, sokéves munkatapasztalatod sem, a közmunka bér mindenkinek ugyanannyi jár.

Xar helyzet, ez van, nekem is 3szakma 3tanfolyam, de a pénz mindig kevesebb mint a min.bér.

Olyanok vagyunk mint a birkák, mindent elvállalunk, a semmiért..

2013. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!