Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogy csinálnátok?

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval. Szüles óta, 20 hónapja fáj a szex. Egyszer már mondtam az orvosomnak. Az éves kötelező vizsgálaton.

De azóta se javult.

Szerintetek hívjam fel? De akkor hogy mondjam, kérdezzek rá? Mert sterintem így telefonon keresztül elég gáz.

Vagy kérjek hozzá időpontot és ott? De nyilvan előtte be kellene jelentkeznem hozzá, hogy megyek. Vagy nem tudom.


Eddig kórhazban dolgozott csak. Terhesség alatt oda jartam hozzá. A kötelező vizsgálaton már magán rendelésen voltam nála.

És azért jó lenne tudni, hogy már csak ott fogad e?

Mert sajnos nincs most fölös 60 000 rem. :(


Es nem tudom amúgy, hogy esetleg sztk-s rendelésen mennyire foglalkoznak ipyen problémával?



2017. nov. 9. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék hozza konzultációra magánrendelésre. Az én dokimnál az 5 ezer ft. Nekem volt ilyen próbálnám egyébként. Azt nem a szülés, hanem egy baleset okozta. Elmondtam a panaszomat. Csinált tenyésztést, megvizsgált és végül intimtornat javasolt. Adott is rá beutalot, ingyen jártam rá és megszűnt a panasz.
2017. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánban 60 ezer egy vizsgálat????? Nem hiszem!
2017. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonon megkérdezni nem lehet, mert vizsgálat is kellene.

Lehet, hogy másik orvost kellene keresned. Fontos egy nőnek, hogy legyen egy megbízható (és kifizethető) nőgyógyásza.

Ha a múltkor sem nagyon foglalkozott a panaszoddal, akkor még egy érv a váltás mellett.

2017. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor emlitetted neki akkor mit mondott?

Nekem a spiralommal volt/van gondom.mirenat rakattam es 10-15 naposak lettek a memsijeim.az elso evben voltam az orvosomnal kb 10x emiatt.2 x fogadott el penzt.sokszor nem is maganba hivott vissza,hanem a korhazba.olyankor eleve nem ker penzt.de 2x maganban sem fogadta el.

Most en dontottem ugy,hogy varok fel evet.aztan megyek csak vissza.amugy mindig mondta,hogy hivjam fel a kovi honapban,hogy milyen volt,akkor telefonon megbeszeltuk,hogy megyek hozza mert sok volt megint.o pedig mondta,hogy melyik nap hova menjek.

Szerintem a nogyogyasz itt kezdodik.foleg ha fizetsz is neki,es fizettel a szulesert.

Keresnek masik dokit.erre kell megoldast talalni.

2017. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!