Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban még mindig nagyon...

Valóban még mindig nagyon lepukkant a Miskolc Megyei kórház szülészete?

Figyelt kérdés
nem tudom melyik kórházat válasszam az eddigi doki akihez jártam a megyeihez tartozik de elég rosszakat hallottam a megyeiről, viszont azt olvastam hogy fel van újítva. Ti melyiket választanátok?
2017. nov. 26. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom most milyen, én 5 éve szültem ott. Mindenképpen a Megyeit választanám. Minden bonyolult esetet ott látnak el, jó szakemberek dolgoznak ott, van PIC. Ha koraszülés van, akkor csak ott szülhetsz, hiába van fogadott dokid a másikban. Ha a babával van valami, akkor átviszik a Megyeibe a GYEK-be, te meg maradsz a Semmelweisben. Egyik ismerősöm 2 hétig nem látta emiatt a gyerekét (mert vele is gond volt), de olyat többet is ismerek, aki 4-5 napig nem mehetett így a babához. Ezek mellett eltörpül, hogy a Semmelweisben szebb a csempe.
2017. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan a szülészetet nem ismerem, de a megyeibe eleve több cigány jár, így én a Semmelweisben szülök, ott legalább elszeparálják őket a magyaroktól.
2017. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-es és szerinted a Megyeiben nem? Külön folyosó volt nekik.
2017. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!