Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közbeni bekakilás vs....

Szülés közbeni bekakilás vs. Lágy széklet? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Mindig is lágy volt a székletem, és eléggé szorongok amiatt, hogy szülés közben még csak nem is egy hurkát fogok kinyomni, hanem ilyen krémeset. Persze, tudom akkor kisebb gondom is nagyobb lesz ennél, de azért frusztrál nagyon a gondolat...
2017. nov. 29. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát figyelj, ha frusztrál a gondolat ha nem, akkor is tényleg a kisebb gondod is nagyobb lesz ettől.

Láttak már ilyet nem egyet, nem is kettőt. Ciki, kellemetlen, de "normális" és ott mindennapos is.

2017. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Beöntést kapsz majd szülés előtt, ott azért kijön majd néhány cucc. Ha meg marad valamennyi akkor valóban ki fog jönni, de hidd el akik ott lesznek a lábaidnál lent azok már láttak sokmindent, nem a te kakidon fognak csámcsogni ebédszünetükben.

Ne ezzel foglalkozz, amúgy szülés közben tuti nem ezen fogsz aggódni... :)

2017. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom most hogy van de én anno beöntést kaptam előtte.
2017. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Én azt hittem mindig hogy ez szörnyű égés és elsüllyedek szégyenemben ha ez velem előfordul.

A legbrutálabb tolófájások közben egyszer éreztem hogy jött az is, hasmenésem volt aznap, szóval gondolhatod.

Én abban a pillanatban lesz@rtam (szó szerint😂) az orvos és szülésznő is ott álltak, meg sem rezzentek, kb olyan fejük volt mint a postai ügyintézőnek amikor meglát egy sárga csekket, pont annyira lepte meg őket. Letörölték.

2017. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenhol adnak beöntést.
2017. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a beöntés választható de ha nem is, csatlakozom az előttem szólókhoz, szülés közben egy kis kaki az semmi☺Nem fognak vele törődni te se tedd.
2017. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
4-es vagyok, én Vácon szültem, ott nem választható, nem adnak.
2017. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, szerinted nem láttak még olyat?


Nálunk kúp van szülés előtt, nem beöntés. Előfordul, hogy marad bent még valami, és bizony mikor a baba feje jön ki, az rendesen kipréseli onnan a maradékot, erről nem tehetsz.

De senki nem tesz megjegyzést, a szülésznő letörli és ennyi.

2017. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adtak beöntést mégis jött szülés közben is. Akkor épp nem érdekelt,volt nagyobb gondom is. Letörölgettek és ennyi
2017. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak adni beontest(ha a te korhazadban nem, kerj kupot, az nagyon jo, segit rendszerezni a fajasokat amugy is) es meg van oldva. De vajudasnal amugy is annyi izom osszehuzodas lesz a hasadban, hogy menned kell nagywcre vajudas kozben :) en vagy haromszor kimentem kakilni. Vittem antibakterialis torlokendot es ennyi, ajanlom neked is.

De ha szules kozben megis odakakilsz, senkit nem fog erdekelni, teged sem :)

2017. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!