Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közbeni bekakilás vs....

Szülés közbeni bekakilás vs. Lágy széklet? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Mindig is lágy volt a székletem, és eléggé szorongok amiatt, hogy szülés közben még csak nem is egy hurkát fogok kinyomni, hanem ilyen krémeset. Persze, tudom akkor kisebb gondom is nagyobb lesz ennél, de azért frusztrál nagyon a gondolat...
2017. nov. 29. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült kitolás közben kakilni. Hallottam, hogy "törlés... törlést kérek"


Nagyon cikinek éreztem még így is, sorra kértem elnézést, de leintettek, hogy spóroljak a levegővel..

2017. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Kaptam beöntést, de a 12 órán át "nem tartott ki" :D

Én nem emlékszem rá, párom igen. De ahogy ő mondta, semmi különös nem volt. Feltörölte a szülésznő és csinálta tovább a dolgát.


Semmit nem éreztem belőle. Még szagot sem :D

2017. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én kúpot kaptam...kb semmit nem ért 😅 érezni sem éreztem semmit de párom mesélte hogy volt ott minden de mintha misem tortent volna
2017. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem volt idő beöntésre szerencsére.

Férjem váltig állítja, hogy jött belőlem minden, látta is, én mindebből semmit nem éreztem, de akkor ott szó szerint le fogod sz@rni, hogy mi jön ki belőled, csak végre szülessen meg a baba.

2017. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az uriasszonyok sportja :) Igen legtöbb esetben előfordul
2017. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt idö beöntésre..nekem a tolófájások kezdetén mondta a doki h úgy nyomjak mintha kakilni akarnék. Hát sikerült is...kakilni:D azonnal kirántották alólam a koszos lepedöt és kaptam a tisztát:) én így is gáznak éreztem, de csak egy pillanatig, utána elterelte a figyelmem h jött ki a baba éppen:D
2017. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem természetes úton,fogalmam sincs hogy jött e közben kaka,egyik előtt sem volt idő beöntésre.Az orvosoknak és szülésznőknek ez természetes.Nekem varrás után a doki pikk-pakk az aranyeremet is visszarakta ami szülés közben kijött.
2017. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapsz feltétlenül beöntést, ha nem kérsz. Én elfelejtettem, akkor meg már késő volt, mikor szóltam.

Nyomtam egy kakkert, de tényleg teljesen máshol jártam...az eda miatt nem.is éreztem, csak hallottam, h tisztítást kérnek.

Én.is feszengtem ezen szülés előtt, de nem volt gond

2017. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En is kupot kaptam. Nem tudom mas hogy van vele.. De nekem nem igazan szamitott hogy lesz-e kaki v nem lesz. :) kisebb gondom is nagyobb volt annal.. Szerintem nekem nem sikerült megáldani őket, de folyt mar ott kb mindenhonnan minden, szóval az is lehet, hogy mégis. Férjem nem mondta, nekem nem remlik.


Szülés elott en olyan hulyesegekkel voltam elfoglalva, hogy ne egyek olyat (kukorica- dinnye pl) aminek a héja, magja a kakiban latszik. :) mindenkinek megvan a maga szuleses kakaparája gondolom.. Utólag meg annyira mindegy..

2017. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért mondta a szülésznő anno: ne féljünk a beöntéstől, ha valaki szorong a kaki miatt, ha kiürült, az nála két ujjnyi tágulással is előrébb visz...nyugodtan kérj, ha félsz és nem szokás felélek, kúp is van, vagy szoktak egy édes székletlazítót is itatni szülés után. Nekem ennek ellenére is volt " törlés" odalenn, de mindenki faarccal folytatta a dolgát.
2017. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!