Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a szüléshez fel kell...

Amikor a szüléshez fel kell venni az ott kapott hálóinget, még lehet felvenni bugyit?

Figyelt kérdés
Ha igen, és a vajúdás alatt egy darabig lehet rajtam fehérnemű, akkor abba érdemes nagy nedvszívó betétet tenni? Vagy olyan sok vizsgálat van, hogy nem illik bugyival pepecselni? Kivel hogyan történt?
2017. dec. 2. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges.vagyis rajtam nem volt csak a hálóing.a doki vizsgált nézte mi a helyzet sokkal egyszerűbb volt
2017. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem "engedték".
2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja,felesleges.Sokszor vizsgálnak,plusz folyamatosan folyik majd a víz meg a vér a lábad között.Legalább is nekem minde fájásnál folyt.
2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bemész a szülőszobára és át kell öltöznöd már egyáltalán nem vehetsz fel bugyit...lepedő lesz alattad amit minden kis "balesetnél" vagy ha túl trutyis kicserélik ....aztán ha megszülsz lemosnak ,adnak egy tiszta hálóinget és egy nagy betétet amit csak odaszorítasz, tolószékben letolnak a gyerekágyas szobába a csomagoddal és ott segítenek bugyit felvenni...ezért érdemes fentre tenni a csomagba. Legalábbis velem ez történt két különböző kórházba
2017. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Itt már nem lehet rajtad bugyi, hisz akkor hogy vizsgálna folyamatosan a doki meg a szülésznő? 2-3 perces fájásoknál teljesen életszerűtlen h jön a doki mire te felállsz letolod a bugyit aztán vissza, mindezt két fájás között. A nedvszívó betét is teljesen irreális. Itt az normális ha ez-az folyik az emberből, nem csinálnak ebből itt már ügyet.
2017. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindenkit felfelé értékeltem :)
2017. dec. 2. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél szivárgott a vizem, kaptam egy cuki lepedőt,hogy tegyem be a lábam közé aztán "jógázhatok",hogy még jobban erősödjenek a fájások.Szóval a lábam között egy lepedővel flangáltam a vajúdóba.

A második gyereknél sikerült úgy beesnem a szülőszobába,hogy átöltözés után egyből a szülőágyra kellett feküdnöm és ott repesztette meg a doki a burkot, utána már jöttek is a toló fájások.

2017. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Azért ez eléggé kórház és személyzetfüggő. Nálam senki nem határozta meg, hogy miben vagyok, és nem vizsgálgattak állandóan. Az első nagyon hosszú szülés közben összesen vagy háromszor néztek méhszájat, másodiknál csak kórházba érkezéskor vizsgáltak, utána egyszer sem. Azt mondta az orvos ilyenkor nem vizsgálgat, mert könnyen megsérülhet a méhszáj. Én kádban vajúdtam jórészt, akkor szálltam ki, mikor már nem bírtam benne lenne, és jött is a baba, nem vettem fel hálóinget, jobb volt nélküle. Szülés után ott zuhanyoztam, felvettem a bugyit, betétet, saját hálóingemet, köntösömet és áttoltam a gyereket a gyerekágyra.
2017. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hálóinget nem adtak, sajátban voltunk, viszont miután felkerültem a szülőszobára, ott lekellett venni a buvyit, feltűrni a hálóinget, rám kapcsolták az nst-t és onnantól kezdve folyamatosan rámnézett valaki, hogy hol tartunk. Ez ugye bugyiban macerás lett volna. Szülés után meg kaptunk egy "pelust" és a saját hálóingünkben vittek le. :)
2017. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Saját ruhát kellett húzni bugyi nélkül.
2017. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!