Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűlt már valaki a nagykanizsa...

Szűlt már valaki a nagykanizsai kórházban? Ha igen kinél szült? Milyenek a tapasztalatok? Milyenek a körülmények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A körülmények lehetnének jobbak is, elég elavult az egész. A szülőszobáról nem tudok onnét pedig a műtőbe.

Az orvosok. Hát ne mis tudom. Én a végén már úgy voltam vele, hogy teljesen mindegy ki lesz ügyeletben. (a következő babámnál a Zsirayt mindenképpen kerülni fogom)

Az osztályos nővérek segítenek ha szólsz, a csecsemősök sz@rnak mindenre.

Ha van még kérdésed nyugodtan írj!

Mikor fogsz szülni?

2010. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első mondatot helyesbítem: a szülőszobáról nem tudok nyilatkozni, mert én csak az előkészítőig jutottam, onnan toltak be a műtőbe.
2010. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Az az igazság, hogy még nem vagyok terhes, csak már most szeretném tudni, h mi fog várni rám ott!Erősen gondolkodok h nem itt Kanizsán kellene szülnöm majd!Megkérdezhetem, hogy Zsirayt mért fogod kerülni?Eddig róla csak jót hallottam!Kíváncsi vagyok a véleményekre!
2010. jún. 3. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülés után volt egy műtétem, amit Ő csinált, és nem sikerült valami fényesen. Magyarán elb@szta rendesen. Akiket viszont sokan elleneznek, én pont velük tapasztaltam jó dolgokat. Szabó, Tucsek, Füle. A Bajszal csak 1x találkoztam, normális volt. Gőgős nekem valahogy olyan semmilyen. Mostanában egyre több ismerőstől hallom, hogy nagyon pénzéhes lett. Zsirayt már írtam. Orosházi akkor volt ügyeletes, amikor a 2. műtétem volt, és odafigyelt rám. Többször bejött megnézni még este és éjjel is.

Mindezek ellenére én nem mennék másik kórházban. Nem tudom mit csináltam volna, ha máshol szülök, senki ismerős nincs, és a család nem igazán tud bejönni hozzánk látogatóba. 2 hétig voltam bent, amikor lehetett bejött a párom, jöttek a szülők, tesók is.

Szummaszummárum, tervben a kistesó, de ezek után sem mennék el más városba szülni. De ez csak az én véleményem.

2010. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!