Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy babánál miért nem császár...

Nagy babánál miért nem császároznak?

Figyelt kérdés

Három gyerekem van.

Első 21 évesen 26 óra vajúdás 4650g fiú.

Második 28 évesen 8 óra vajúdás 4380g lány.

Harmadik 39 évesen 8 óra vajúdás 4740g fiú.

Talán a lánynál érzem, hogy nem lett volna indokolt a császár, a két fiúnál indokolt lett volna.

Nővérem 3. babája 4950g a 4. baba 5220g és nem császározták.

És hallom, hogy pici 2 meg 2.5 kg- os babák császárral születnek.

Eleve a nagy súly miért nem indok? Persze utólag jó, hogy simán szültem de azt hiszem akkor és ott veszélyes volt.

Született nektek is hasonlóan nagy súllyú babátok simán?


2017. dec. 13. 08:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%

Nalam a masodik es 3.babanal mondta csaszar utan az orvosom,hoy egyszeruen nem fertek volna ki.nem voltak nagy babak(3670 es 3490 illetve 51 es 52centisek)

De a fejuk az atlagnal nagyobb volt.pedig magas vagyok (175cm)aranylag szeles csipovel.

2017. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos testalkatú vagyok, 163 cm és 58 kg, de azt mondta az orvoslm, aki amúgy nagyon óvatos, hogyha 4 kg fölé saccolják a kislányom nem engedi, hogy megszüljem. Ilyen nagy babáknál tényleg nem értem miért nem császároznak.
2017. dec. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!