Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 perces fajasaim vannak....

10 perces fajasaim vannak. Mikor induljak?

Figyelt kérdés
9ota tart, 20 perces fajasokkal kezdodott, majd 15, most pedig 10. Fogadott szulesznomet mikor hivjam fel? Mikor erdemes beindulni? 1.baba/41.het
2017. dec. 14. 00:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ugye este 9kor kezdodtek a fajasaim. 20 percesek, aztan 15, aztan 10, a 10 perces fajasoknal felhivtam a szulesznomet, de azt mondta varjak mog surusodnek a fajasaim így vártam.... vártam reggel 6ig amikor még nem sűrűsödtek, viszont erosek voltak mar nagyon. Akkor mondta h menjek be, 7korul ertem be a korhazba, 2 ujjnyira voltam kitagulva. Kaptam beontest, es attoltak a vajudoba.Burkot repesztettek. Itt vajudtam 12 ig. Nagyon rossz volt, egyre erosebb fajasaim voltak. Aztan bekotottek az edat, ami nagyon jo volt, jelentosen enyhitette a fajasaimat. Ket oraig folyt az eda es az oxitocin infuzio. Amig az edat kaptam nem volt olyan veszes, de egy ora mulva elvettek az edat es kaptam még oxitocint mert nem tagultam rendesen. Na onnantol kezdve pokol volt. Borzasztoan fajt, azt hittem végem! Neztek folyamatosan a mehszajamat. Mondtak mar nem sok van birjam es nemsoka megyunk szulni. Mondtak, hogy ha ingert erzem nyomasra szoljak. A szulesznom rendszeres jott nezte a mehszajat. Aztan mikor mar annyira eros fajasom voltak, hogy azt gondoltam feladom, attoltak a szuloszobara. Mondtak, ha jon a fajas nyomjak, nyomtam is egy fajasnal 3 at kellett nyomni. Nagyon rossz volt ereztem, h lent van mar a feje es nagyon feszit, azt ereztem szetszakadok. Kozben a szulesznom a hasamra nehezkedett teljes erobol es igy nagy nehezen megszuletett a kislanyom! Amikor meglattam minden fajdalom elszallt( mondjuk amikor kibujt fizikailag is megszunt minden fajdalom) . Boldogsag toltott el! :) ez az en tortenetem. Ja ès 3750 gr es 52 cm :)
2017. dec. 17. 18:09
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok. :)
2017. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!! :) esetleg kismamak vagytok? Es szules elott alltok?
2017. dec. 17. 19:54
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Nekem mar van egy lassan ket eves fiam:) Nekem is hasbakonyoklos modon (Kristeller-manover) szuletett, majd ha meg tervezel gyermeket, ajanlom szeretettel Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek cimu konyvet.
2017. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!