Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak kiváncsiság! Akinek az...

Csak kiváncsiság! Akinek az első gyerek idő előtt született és első gyerekhez képest rekord gyorsasággal annak a másodiknál hogy volt?

Figyelt kérdés
Most várom a tesót és kiváncsi vagyok igaz e hogy a második még gyorsabban jön. Fiam 3.5 óra alatt született és olyan jó lenne ha a tesónál is így lenne.:-)
2017. dec. 16. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is gyors szülésem volt, de a második gyerek 1 órával még gyorsabban megszületett mint a tesója.

Mondjuk annyi hogy az első spontán indult, a második meg nem akart így indították. De valóban gyorsabb volt a màsodik szülésem :) 4 és 3 órásak voltak.

2017. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az első volt gyorsabb, mint a második. A harmadik viszont sokkal hosszabb.
2017. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Első másfél óra,második 45 perc,harmadik 15perc.
2017. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az első másfél óra alatt megszületett, burokrepesztés után. A második a kórházba érkezést követő másfél órán belül megszületett természetes úton, lábtartással. A harmadikkal éjjel fél 1-kor ébresztettem páromat, 1 óra körül érkeztünk a kórházba és negyed 2-kor megvolt a kiscsaj. Negyediket nem vállaltam: féltem, hogy valahol elhagynám valahol menet közben. :-D
2017. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az, mint a #1-nak, csak plussz fél órákkal
2017. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4, borzalmas napom volt, de nagyon megnevetettél! :D Köszönöm!
2017. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első 1,5 óra volt 37. héten, a második 50 perc, de visszatartotta a szülésznő, mert a doki lassan tudott feljönni a lépcsőn. Ezért volt 50 perc csak. Őt a 40. héten indították.
2017. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!