Varratszedes faj?

Figyelt kérdés
Holnap szedik ki a varrataimat, nagyon felek, mrrt iszonyatosab faj meg odalent minden.rendesen megtorolni se tudom. Fajni fog nagyon ?? Es amugy igy h kozben ennyire verzek nem gaz igy hogy veres nunival megyek oda?
2017. dec. 17. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max 1 pillanatra fáj, amúgy mindenki vérzik még ilyenkor
2017. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni. Pedig én is féltem tőle rendesen, nem kellett volna. :) utána pedig sokkal jobb lesz, majd meglátod!
2017. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jo remelem nekem sem fog!!!!
2017. dec. 17. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Ne aggódj,szerintem nincs olyan aki ne vérezne még a varratszedés idején!!!

Az első gyereknél voltak csak varrataim, már éppen tudtam volna rendesen menni amikor kivették,nem mondom azt,hogy nem éreztem,de azon a napon ismét vissza jött a pingvin járás :) A felszívódó varrat viszont valami rettenetesen jó dolog, belül azzal varrtak (a falat kibontottam volna,ha a belső varratokat is ki kellett volna szedni)

2017. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Mindenki vérzik még olyankor, és nem fáj annyira. Addig fájt amíg kihúzta azt a pár szálat ( v nem tudom h mondjam így éreztem) után semmit. Nekem mondjuk már a gátam nem fájt annyira, már a varrat fájt ahogy kilóg szóval mikor kivette a doki sokkal jobb volt utána.
2017. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most nem tudlak megnyugtatni. Szülés közben nem sírtam a fájdalomtól, de varratszedéskor igen annyira fájt :(
2017. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó akkor lehet gyulladt volt a sebed.

Első kettőnél éreztem muntha megcsípett volna a doki de az egy egy pillanat csak.Harmadik gyerkőcnél semmit nem éreztem.

Ne aggódj ha a szülést kibírtad ezt féllábon is☺

2017. dec. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy manapság már mindenkit felszívódóval varrnak, nekem az volt. Viszont második szülésem után 2 héttel olyan erősen véreztem, hogy ügyeletre kellett mennem, nem volt ciki szülés után, hogy vérzek, így uh-oztak meg, a dokiknak tök normális volt.
2017. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó: amit csak lehet, nem felszívódó varrattal csinálnak :D megvan minden típusú varratnak a helye és alkalmazási módja. (A felszívódónak van egy olyan "rossz" tulajdonsága, hogy a szakítószilárdsága drámaian leesik rövid időn belül, ezért ereknél például tilos is alkalmazni)
2017. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!