Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen élmény volt a...

Kinek milyen élmény volt a szülés?

Figyelt kérdés
Csak őszintén! :)
2017. dec. 19. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte röhögtem, amikor ilyen közhelyes fordulatokat hallottam vagy olvastam, hogy a legfájdalmasabb és egyben a legcsodálatosabb dolog az életben. Aztán rájöttem, hogy mindkettő igaz. :)
2017. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Csaszarom volt kulfodon , eletem legjobb elmenye :)

Meg szazat bevallalnek akar holnap.

2017. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Túl sokat olvastam én is össze...

Az igaz volt, hogy marhára fáj, de az, hogy amint kint van elmúlik minden fájdalom és rózsaszín köd meg babaillat minden - baromság!

Szóval rossz!

2017. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
3 hete szültem, az első fájástól számított 3 órára rá a kezemben tartottam, időm sem volt felfogni. Az igaz, hogy fáj, de tűrhető, visszaemlékezve, jó élmény volt, bármikor újra csinálnám :)
2017. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi rossz elmenyem nem volt. Csodálatos élmény ha egy szóval kell jellemezni. Tudom, sajnos nem törvényszerű, hogy ha az első ilyen jó es könnyű (tulhordtam, rendszertelen fajasokkal mentem be a korhazba, majd 3.5-4 ora alatt szultem burokrepesztestől, hüvelyi uton) volt akkor a többi is ilyen lesz, de ha az lenne, en bmikor újra végigcsinálnám..
2017. dec. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt valami jó élmény. 48 órán keresztül voltak fájásaim, de nem tágultam. Ebből az utolsó 10 órában annyira szenvedtem, hogy úgy döntöttek, megindítják a szülést. Ekkor kaptam epidurált is. Innentől pár óra alatt megszültem, minden simán ment. Nem éreztem semmit. Ez a része nem volt rossz, de az első 48 óra igazán kimaradhatott volna.
2017. dec. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első 26 óra vajúdás, beakadt mindkét válla, rajtam feküdt az egész szülészet, szörnyű volt.

Második 8 óra vajúdás sima szülés.

Harmadik szintén 8 óra megakadt bent majdnem császár lett de végül is kijött.

Szerintem pokoli fájdalom.

És az első 3 hónap nagyon nehéz testileg lekileg egyaránt.

2017. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csaszarom volt, nem éreztem szinte semmit. Utána sem fájt nagyon. Szóval akar jó is lehetett volna de az hogy nem éreztem a fel testemet, azt éreztem h cibalnak, és a tudat, hogy felvagtak teljesen lesokkolt. Mikor megmutatták, nem volt oszinte a mosolyom, egészen addig amíg nem éreztem megint a labaimat. Ha egy szóval kellene jellemeznem, az a brutális lenne.
2017. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon rossz volt.Vajúdtam,tolófájásaim voltak órákon át,majd megcsászároztak.Akkor nem is akartam több gyereket.Az idő segített,rá 3 évre hüvelyi szülésem volt,rögtön utána bevállaltam volna mégegyet.Igaz 24órát vajúdtam és a varrás baromira fájt,végig repedt a hüvelyemen,de akkora élmény volt h lila köd 😀 3.baba is hüvelyi szülés volt,már tudtam mi fog történni,nem volt akkora lila köd.De az összes fájdalmával együtt bevállalnám újra.

Nekem csak a tolófájások elviselhetetlenek.Vajúdás alatt egész jól elvagyok

2017. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a vajúdás volt rossz, feküdnöm kellett, mert a magzatvíz elfolyása és a fájások beindulása után még nem rögzült a baba feje, féltek, hogy előreesik a köldökzsinór. Onnantól, hogy kitágultam, és elkezdődtek a tolófájások, nem éreztem fájdalmat, pontosabban nem éltem meg fájdalomként, a szünetekben mosolyogva beszélgettem a dokimmal. Nem volt szükség semmilyen fájdalomcsillapítóra, a légzéstechnika tökéletesen működött. Csodás volt, amikor éreztem, hogy kicsusszant a baba, hallottam, hogy felsírt, aztán a hasamra fektették, és megnyugodott.:-) Amikor megszületett, éppen az egyik kedvenc zeném ment, azóta is rögtön a szülésem jut eszembe, ha meghallom. A varrást alig éreztem, kis gátmetszés volt, a karomban volt közben a kisfiam. Néhány óra alatt összeszedtem magam, ahogy kiengedtek a szülőszobáról, lementem sétálni a kórház kertjébe, szép tavaszi idő volt. Simán bevállalnék még bármennyit.
2017. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!