Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? Tegnap délután...

Mit tegyek? Tegnap délután 6óta 10perces fájásaim vannak, de nem vészesek annyira.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 05:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú egy fájás? Messze van a kórház? Ha 5-8 percesek lesznek akkor azért indulj el! Szép, könnyű szülést!
2010. jún. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2 percre lakunk a kórháztól,a fájások kb 1percesek
2010. jún. 3. 06:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak az aggaszt kicsit hogy már ilyen hosszú ideig tart és még mindig csak 10 percesek.ma hajnalban elment a nyákdugóm is,és már ez a 4.nap túlhordásom...remélem nem múlnak csak úgy el a fájások.Ma szeretnék már végre szülni! :)
2010. jún. 3. 06:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor majd olyan 3-5 percnél indulj, nehogy úgy járj mint én hogy 4 fájás kellett amig felvonszoltam magam a szülészetre. Írj, majd hogy hogy vagytok!
2010. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben,mindenképp írok!Remélem hamarosan a kezemben lesz a lányom :)
2010. jún. 3. 06:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is lassan majd indulj el,addig összeszeded a cuccokat, meg mindenképpen egyél valamit.Szurkolok ezerrel megy a drukk!!!!

38 hetes pocakos

2010. jún. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mikor utoljára voltál vizsgálaton ki volt nyílva a méhszáj? Ha úgy érzed, hogy indulni kell, menj, de ne egyél előtte semmit, mivel beöntést fogsz kapni! Inkább vigyél szőlőcukrot, amit vajúdás alatt szopogathatsz és vizet!


Gyors és könnyű szülést kívánok!

2010. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szurkolok neked!Könnyü szülést!
2010. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mostanában a kórházak 90%-ban nem adnak beöntést, csak ha kérsz!!!
2010. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia, én ugynígy voltam (a 4. napomon:D) és a fájásaimra a szülésznő azt mondta, menjek be egy kád meleg vízbe, ha múlnak a fájások, akkor nyugalom, ha erősödnek, akkor menjek be. ÍGy tettem, erősödtek, bementünk 8-kor, és 11-kor már a kezemben volt a fiam:)
2010. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!