Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nekem soha nincsenek menstruac...

Nekem soha nincsenek menstruacios fajasaim! Valaki hasonlo helyzetben szult mar?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe ez esetben a szules sokkal jobban faj majd mint egy havonta mensitol szenvedo no eseteben?

Szult mar valaki akinek elote sosem fajt?

Vagy csak ennyire alacsony lenne a fajdalom kuszobom,hogy nem faj ugy a hasam?


2011. szept. 20. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Én is így voltam, amíg nem szültem. Szülés után viszont mióta megjött, minden alkalommal iszonyatos görcseim voltak. Olyankor kiegyenesedni sem tudtam.

Aztán megint szültem és minden ugyanúgy van mint az első terhességem előtt, hála Istennek.

Én nem gondolom, hogy jobban fájt bármelyik szülésem is. Annyiból talán más volt a második, hogy tudtam mi vár rám.

2011. szept. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Sose aggódj, nekem se voltak soha fájdalmaim-hasgörcs stb, és a szülés után sem fájt sohasem a hasam.Viszont egy csomószor égtem, mert úgy szóltak rám, hogy öltözzek már át, mert megjött. Egyszerűen nem fájt, nem éreztem, nem voltam előtte ideges, semmi. Igaz, erősen sportoltam. A szülés nagyon könnyen es gyorsan ment, a mentősök 1 perces fájásokkal vittek be, és még nem volt idejük elmenni (mert adminisztráltak), amikor a fiam már felsírt. Szóval engem nem borotváltak, csak kicsusszant a fiam :D

Szerintem aki sportol, mozog, nem hisztimanci, annak kevésbé fáj és könnyebben is szül (a baba befordul a helyére stb) A nődoki mondta anno, hogy le ne álljak hirtelen a mozgással, hanem legalább naponta sétáljak fél órát egy órát még az utolsó napon is akár, ha a terhesgondozásokon minden rendben. Igy volt :)

2011. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és 25-ére voltam kiírva, és 25-én hajnali fél háromkor született a fiam, szóval időben, és elég nagy is volt, 54 centi és 4050 gramm, szóval semmi koraszülés :D
2011. szept. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
A 2nek semmi köze egymáshoz. Nekem sem szokott görcsölni a hasam mensikor, csak icipici fájás, de nagyon könnyen és gyorsan szültem. Aki mensikor fetreng, úgy fáj neki, annak uúgy fog fájni a szülés, mint bárki másnak.
2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Nincs összefüggés.Én nagyon szenvedtem menszikor,szülésnél meg jól bírtam a strapát,pedig oxival ment végig.
2011. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!