Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálam mi lehetett a gond?

Nálam mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
Sajnos a debreceni anyuka óta sokszor elgondolkodom nálam mi lehetett a gond a szülésnél. Elso babámnál nem állt el a vérzésem, visszaugrott a méhem eredeti állaotába, altattak kaparás. Második babánál ilyen nem volt, ott csak megindított szülés mert iszoynat sok magzatvíz volt és toxémia gyanu, megjelent a fehérje. Vérképem iszonyat rosst, minimum érték fele. Majd szeretnénk 3.babát, de kicsit késobb. 2.baba után nem volt gondom a vérzéssel.
2017. dec. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hello mitol alakul ki? Illetve nálam az elsonél lehetett ez? Ezt kozlik az anyukával? Nekem csak (miután kis híján elvéreztem) mondták,hogy néha van ilyen. Gyorsan vittek vissza szuloszobára ott "mutottek".
2017. dec. 23. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Hellp elírtam
2017. dec. 23. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülés után ha nem áll el a vérzés az szerintem atóniás vérzés inkább.Nekem a 3.-nál volt.Telenyomtak oxitocinnal h csillapodjon a vérzés meg minden apró sérülést összevarrogattak.
2017. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mégv valami:ilyesmiről kérdezd az orvost.Akár többet is!Ha nem érred mi történt kérdezd meg megint!

Amikor probléma vokt a terhességemmel és kórházban voltak nem csak a saját orvosommal beszéltem hanem mindegyikkel akik vizitelni jöttek 😀

2017. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!