Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hanyadik hetben indult...

Kinek hanyadik hetben indult meg a szules és milyen volt?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 hetes.

Ki lehet bírni azért? :D

A gatmetszes hege mennyi idő alatt jön rendbe? Utána ugyanolyan lesz az együttlét pl?


2017. dec. 28. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
35. Hetben indult meg, este lefekveskor a szokasosabbnak is kemenyebb volt a hasam, feszult de vettem be magneziumot. Reggel arra ebredtem h nagyon feszul a hasam mintha egy lufi szet akarna durranni es pukk elfolyt a magzatviz. Konnyu gyors szules volt. Es igen, baromira fajt de ki lehetett birni, utana azt gondoltam na nem is olyan nagy szam mint ahogyan azt honapokon at olvastam es probaltam felkeszulni mennyire nagyon borzalmasan fog fajni.. de mondom nekem gyors volt es komplikaciok nelkul. Gatmetszes volt 4 centis es szules utan par oraval mar ulni is tudtam minden baj nelkul, meg se ereztem es most se latszik a nyoma (3 eve szultem). Csak a hasamat kellett fogni mert fajt felallaskor es ugy ereztem mintha a szerveim rossz helyen lennenek, eddig ugye ott volt a gyerek nyomta most meg semmi. Az egyuttlet haat nekem fel evig kedvem se volt sztem a hormonok megszuntettek a szexualis vagyat. Es addig fajt is picit. Nem kivantam. De egy ev utan meg helyrejott teljesen.
2017. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

40. héten, pont a kiírt dátum előtti éjjel indult be fájásokkal. Másnap hajnalra mentünk be a kórházba, ott jött a lassú rész, sehogy sem tágultam, de segítettek. Végül a kiírt napján este született meg a fiam.


Hosszú volt, fájt, de utólag nem tűnik vészesnek. A gátmetszést nem éreztem ahogy a varrását sem a végén. A legkellemetlenebb inkább az volt, hogy mivel nekem lassú volt az egész, kellett 1 hét mire szépen tudtam ülni minden kellemetlenség nélkül. Nem a varrat hanem úgy minden sajgott nekem odalent.


6 hetes kontrol után nem volt gond a szexszel, csupán annyi, hogy féltettem magam valamiért és nem ment könnyen. Mintha szűkebbé váltam volna :D


1 év után minden rendben. Amit javaslok, az a szülés utáni kontrolt követően (nézzék meg, hogy minden rendben van-e), az intimtorna. Nekem megnyúltak a tartó szalagjaim és megsüllyedt a méhem. Ez a tornával kizárható. Most 1 év után kezdek neki.. Most, számomra már későn... :/

2017. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36. héten indult be, császár lett, mert eleve is az volt tervezve, jó élmény volt, nem fájt nagyon, szex nem volt azóta, mert nincs kedvem hozzá.
2017. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
41.héten elfolyt a magzatvíz este 10kor reggel 6:15-kor született meg babó.Nekem nagyon fájt de sokat segített, hogy ott volt a párom.
2017. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

4es vagyok.

Gátmetszés nem volt repedtem picit, varratszedés után nem fájt.

Szex a hatodik héten volt én nagyon kívántam, azóta is.Csak idő meg energia nem nagyon van rá.7 hós a baba.

2017. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél 39. héten fájásokkal indult, a kitolásig egész kibírható volt, ott viszont volt egy kis gond, nem illeszkedett be rendesen a feje, a köldökzsinór is útban volt neki, nagyon nehezen találta meg az utat kifelé, majdnem császár lett, ezért a vége nekem elég rossz élmény volt.

A gátmetszés helye nekem elég sokáig fájt, az első héten se ülni, se állni, se menni nem tudtam rendesen, és többek közt a gátseb miatt borzasztó volt a közérzetem is.


Másodiknál napra pontosan betöltött 38 hetesen elfolyt a magzatvíz, fájni persze ez a szülés is fájt, de sokkal könnyebb volt, talán mert így 8 évvel később végre nem erőltették rám a hanyattfekvést, hanem hagytak sétálni, fürödni, térdelni, guggolni, mindent, ami nekem épp jól esett. Gátmetszés nem volt, így gátseb sem, hajnali fél hatkor szültem, délben már mászkáltam, törökülésben ültem az ágyamon, semmi bajom nem volt, mintha nem is szültem volna.



A szex azért az elején mindkettő után furi volt, de pár hét után olyan volt, mint régen.

2017. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!