Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórház-...

Miskolc Semmelweis kórház- mit kell vinni a babának? Valamint egyéb, bármilyen jellegű tanácsot, tapasztalatot, élménybeszámolót szívesen fogadok. Császármetszésem lesz egyébként.

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Babának pelenkát és popsitörlőt vigyél.
2017. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosdókesztyű vagy fürdőszivacs, azzal mosakodtam felülről,hogy ne áztassam a heget...
2017. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Csini ruci a kicsinek mert fényképezik őket. Magas derekú alsóneműt, hogy ne bántsa a sebed. 2 fajta betétet. Bimbóvédő krémet.
2017. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. dec. 29. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett lepontozni. Ha a ruha miatt akkor gratulálok. Mikor bent voltam majdnem sírt a kismama, hogy miért nem szóltak a ruha miatt úgy adtunk addig a picire ruhát, hogy ne a kórháziban legyen.
2017. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: nem kötelező az a babafotózás...
2017. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, zöld kézre nyomtam mindenkinek. Én is gratulálok a lepontozónak, hihetetlen...
2017. dec. 30. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy nem kötelező, de egy kép ajándék. Ez egy nagyon cuki gesztus tőlük. Én is nagyon szomorú lettem volna, ha nem tudtam volna róla, és nincs nálam valami értelmes ruha a babának. Én rendeltem plusszban is a családnak képeket. De van aki nem, azt az egyet a honlapon meglehet nézni és annyi.


Kérdéshez : Mellszívó is jól jön, én elektromosat vinnék, a kézi nem sokat ért akkor. Olyanok voltak a melleim belövellés után, mint a kosárlabda, olyan kemények is.

2017. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elektromost vettem, akkor azt beviszem.
2018. jan. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!