Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Semmelweis kórház Miskolc,...

Semmelweis kórház Miskolc, mesélnétek milyen ott szülni mi a protokoll? A babának mit kell bevinni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Babának én pelenkát,popsitörlőt vittem csak. Meg amikor jöttünk haza aznap a párom hozta be a ruhát amiben hazavittük. Protokoll? Mire vagy kíváncsi? Nálunk apás szülés volt. Hálóinget adtak befeküdtem a szülőágyra rámcsatolták az nst gépet és úgy vajúdtam. Ásványvizet és telefont vittem be magammal. Kérdezz bátran ha kihagytam valamit.:)
2016. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még hogy hány napig kell bent lenni? A vizit hogyan zajlik? A babának pótlás,hogyan működik? Hány ágyas szobák vannak? Ám köszönöm a válaszod 😉
2016. jún. 20. 07:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vasárnap szültem 4.25-kor és szerdán mehettünk haza. Aki sima szül 3 napig van aki császáros az 4 (ha minden rendben van). A vizit semmi extra. Bejönnek megnyomkodják a hasad megkérdezik hogy minden oké ennyi. 2 percig vannak a szobában kb. Pótlásnak mi teát kaptunk azt is csak pohárból. Ne is lássák hogy viszel neki cumit vagy hasonló.
2016. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a szoba lemaradt. Hat van a VIP fizetős szoba az ugye egy ágyas. 3-4 ágyas szobáról tudok én szerintem 2 ágyas nincs vagyis nem tudok róla. Ja és a pótlás az úgy működik hogy kérned kell. Én nem kértem szerencsére sok tejem volt. :)
2016. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaid!😊
2016. jún. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!