Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincsen sem fogadott orvosom,...

Nincsen sem fogadott orvosom, sem fogadott szülésznő, ügyeletben szülök majd, a Bajcsyban (a Bajcsy SZTK-ba jártam terhesgondozásra). Ha jönnek a fájások, be kell jelentkeznem a kórházba, vagy elég taxi-t hívni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A mentős nekem azt mondta,hogy nem a mentőt kell hívni,hanem apuci majd bevisz,vagy taxit hívjak.Nekem sincs fogadott dokim,igaz csak hozzá járok,de nem adok neki pénzt!Ha megindulna a szülés és a mentőket fogom hívni!

35 hetes kismami

2008. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ott fogok majd szülni és szintén azt sztk-ba jártam!nem kell előre bejelentkezni, ha jönnek a fájások hívsz egy taxit és mondod hogy oda vigyen!Területileg gondolom amúgy is oda tartozol! És amikor oda értél akkor kell majd csak bejelentkezni lent!Sok sikert majd neked és könnyű szülést!

34 hetes kismama

2008. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Én ugyanígy vagyok,1 dokihoz járok, de nem adtam pénzt. Cak most költöztem pestre, nem tudom, hogy ha a 10.ker.ben lakom, akkor a mentő a Bajcsyba visz-e,odatartzom-e. gondolom igen, de már semmiben nem vagyok biztos... :)
2008. okt. 25. 18:48
 4/6 A kérdező kommentje:

szia 2-es válaszoló! Köszi szépen,könnyű szülést! :)

Nekem már bármikor jöhet... :)

2008. okt. 25. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tizedik ker-ben laksz akkor oda tartozol! A mentő is oda vinne! Ja és nekem sincs fogadott dokim se szülésznőm! (utolsó voltam)
2008. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2008. okt. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!