Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második császár jobban fáj?...

Második császár jobban fáj? Ki hogy élte meg? Könnyebb volt a regenerálodás? 38 hetesen lesz programozott császárom, elégge tartok töle föleg, hogy segitségem se nagyon lesz utánna és van egy 2,5 évesem aki örökmozgó!?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első sem viselt meg, de a második még annál is könnyebb volt. Az első sürgősségi, altatásos, a második epidurálos, programozott.

Bár ez szervezet függő. Az elsőnél is kb. 3 óra múlva törökülésben ültem az ágyon, a másodiknál másnap reggel irányoztam a büfébe kávézni. De én is féltem,hogy a második majd jobban megvisel, viszont tényleg kellemesen csalódtam.

2016. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második sokkal könnyebb volt.
2016. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elso nehez volt, a masodik meg nagyon egyszeru. 6ora utan labra allitottak. Reggel mutottek delutan bejott mar a ferjem a lanyommal. Kiszedettem a katetert, rendbeszedtem magam. Nagy volt a motivacio :) nagyon gyorsan felepultem.
2016. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt jobban, ugyanolyan jól viseltem mind a kettőt, és gyorsan fel is épültem utána.
2016. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válaszokbol az jön le hogy a második könyebb!?

Én is császáros leszek a másodikkal is! És félek mert nekem nagyon de nagyon fájt. 29 hetes kismama.

2016. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem igy lesz!
2016. okt. 28. 01:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál a méhösszehúzódások (oxitocin injekció után, meg szoptatáskor) sokkal jobban fájtak, de mégis ugyanakkor összeségében jobban viseltem és hamarabb felépültem. Szerintem azért, mert már tudtam a menetrendet a műtét előtt-után, tudtam, hogy minden nap könnyebb lesz és nem voltam annyira betojva :)
2016. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első pokol volt, magam sem tudom, hogy álltam fel, de kb 25 perc volt... Magamon kívül voltam, 90 fokos szögben irány a mosdó heti 2-vel... Àlmomban ne jöjjön elő! A másodiknál magamtól ültem fel az elsőhöz képest nulla fájdalommal, kb. 2 perc alatt, majd elájultak a szülésznők, nem hittek a szemüknek, ott lógattam a lábam az ágy szélén, mire jöttek volna segíteni... Mondjuk nem ugyanaz a doki és nem ugyanazzal a technikával műtött. Ha esetleg debreceni lennél, megsúgnám, ki volt a második kivitelező. ;-)
2016. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, a debreceni varázsló nevét megköszönném! :)
2016. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok de azért köszönöm!☺

Első ügyeletes dokinál volt (elég csunya a hegem is,az utolsó 2-3 öltést éreztem,nagyon fájt!) Most fogadott dokinál lesz,bizakodom....

2016. okt. 31. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!