Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után használtatok...

Császár után használtatok hasleszorítót? Segített a fájdalom elviselésében? Már rögtön a kórházban lehet használni vagy csak itthon?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasleszorító övet használtam mindkettő után, de korhazba csak utolsó nap, kicsit elfelejtkeztem rola meg eleg volt a hasleszoritos bugyi. Kényelmes volt nem piszkálta a hegem ,mint a sima bugyi!
2017. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a hasam amúgy pár nap alatt lement, olyan bugyit vigyél, ami kicsit magasabb derekú, hogy ne nyomja a hegedet. Nem fáj egyébként annyira, hogy ne lehessen elviselni.
2017. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Fájdalom nincsen, ha normális doki műt. A késöbbi esztétikum miatt lehet jó, de baromi kényelmetlen, így én nem hordtam.
2017. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. dec. 28. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Kismamabugyit hordok azóta is (holnap lesz 3 hetes a babám), öv a közelemben sem volt. A kórházból már lapos hassal mentem haza. :)
2017. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp a fájdalom miatt, a has megtartása miatt kérdeztem, lapos hasam még életemben nem volt sajnos. Olyan 30-40 kg súlyfelesleget hordok egész életemben.
2017. dec. 28. 15:43
 7/13 anonim ***** válasza:
engem függőlegesen vágtak, és nagyon sokat segített a hasleszorító - a fájdalmat is könnyebb volt elviselni, és mozogni is egyszerűbb volt. 'Hagyományos' vágással nincs tapasztalatom.
2017. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Én igen használtam(hasszorito bugyit)de csak itthon,mert a kórházban még felkelni sem bírtam!

Nagyon szerettem,imádtam.tartotta a hasamat,a heget nem bántotta és iszonyat kényelmes volt.mikor kimostam alig vártam h megszaradjon és újra felvehessem!:D

2017. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok

Sztem akkor neked elég a hasleszoritos bugyi

2017. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én vittem, pénteken műtöttek, szombat du. jutott eszembe, hogy benn van a táskámban, nővér segített felvenni, nagyon jóleső érzés volt, de csak 20-30p-et volt rajtam, mert kényelmetlenné vált. Többször feltetettem, mindig ennyi időkre, de sajnos ígyis kötényhasam lett :( rajtam is van/volt felesleg, kb mint rajtad
2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!