Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonlóan vagy másképp indult...

Hasonlóan vagy másképp indult be (pl. fájás, magzatvíz elfolyás) a szülés a második babánál, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan, de volt különbség.

1. baba: éjjel, magzatvízelfolyás

2. baba: éjjel, magzatvízfolyás


A különbség az volt, hogy elsőnél rendesen megrepedt a burok, nagyon folyt a víz, másodiknál csak megrepedt, és csak kicsi folyt, a kórházban repesztették ki rendesen 13 óra vajúdás után. Első szülés 9 óra volt, második emiatt 14. De ha rendesen megrepedt volna a burok, max. 4-5 óra lett volna a doki szerint.

2018. jan. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél fájás majd burkot repesztettek

Másodiknál fájás majd burkot repesztettek

Harmadiknál elpattant a burok folyt a víz majd olyan 40 percre rá éreztem az első fájást.

2018. jan. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen maskepp.

Elsonel elfolyt a viz fajas nelkul, zart volt a mehszaj, majd beindultak a fajasok maguktol hamarosan, intenziv volt, de gyorsan tagultam.

A masodiknal felidotol nyilt a mehszaj, majd beindult a vajudas 39 hetesen, de leallt. Napok teltek el (3 ujjnyira nyitva voltam), semmi nem tortent, vegul burkot kellett repeszteni es oxitocint is kaptam, hogy ujra induljon a vajudas. Utana mar gyorsan ment.

2018. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első 38+5ön m.víz szivárgással kezdődőtt, a másodikat indították
2018. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.baba magzatvíz elfolyt 12 óra volt az egész.

2.baba szintén magzatvízzel ,de nem folyt el mind csak szivárgott. 5óra volt az egész. El sem hittem, h ilyen gyorsan ment, de intenzivebbek voltak a fájások.

2018. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. túlhordás miatt indították + túl kevés magzatvíz.

2. túlhordás miatt indították + túl sok magzatvíz.

2018. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő hajnalban indult fájásokkal, késő estére születtek meg, csak az első császárral, a második természetesen.
2018. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Elfolyt a magzatvíz,majd jöttek a fájások.

2. Fájásokkal kezdődött,8cmnél burkot repesztettek.

3. Fájások nélkül kinyíltam 5cmre,buroksapkát leválasztották,jöttek a fájások,8cmnél burokrepesztés.

2018. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz az a mondás hogy minden terhesség, minden szülés más.

Nekem az első gyereknél éjszaka elfolyt a magzatvíz és aztán jöttek a fájások már a kórházba érve. A második gyereknek meg indították, így már előző nap befektettek és másnap burkotrepesztettek és utána illetve közbe jöttek a fájások.

2018. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. baba: 38+3-nál este kórház, fájások. Ctg-n feküdtem az ágyban, mikor felültem, és elfolyt a magzatvíz. Nehezen tágultam, hajnali 5:15-re lett meg a baba.

2. baba: 40+6, enyhe fájások reggeltől, délután 4 felé erősödött. 5 körül kórház. Estére teljesen felerősödtek, 21 óra körül kezdtem tágulni, már szinte teljesen nyitva voltam, víz sehol... Burkot kellett repeszteni. 0:45-re lett meg a baba.

2018. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!