Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyás előtt...

Magzatvíz elfolyás előtt éreztetek valamit?

Figyelt kérdés
Hol voltatok, mit csináltatok éppen? Mi van akkor, ha a köldökzsinór kicsúszik, mit kell tenni? És mennyi idő alatt kell ilyenkor beérni a kórházba? A babával mi történhet? Bocsi a sok kérdésért, de ez nem világos mi a teendő ilyen esetben! Köszi! 33 hkm

2013. jan. 24. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szia, én pont egy sorozatot néztem az ágyban...:) Grcsölni kezdtem, de azt hittem csak jósló megint...Fel sem tűnt, hogy 10 percenként jön egy egy erősebb hullám-....De aztán valami furcsa vizeset éreztem, gondoltam kimegyek megnézem a wcn..és ahogy felálltam abban a pillanatban csatt, és rengeteg vizes vér tódult az ágyra:S Párom pánikolt, de én nyugodtan készülődtem, ilyenkor még úgy sem nagyon tudnak mit csinálni, max azért kell sietni, mert fertőzés veszély állhat fent....Átöltöztem, megfogtuk a pakkokat, és indultunk, kb. elfolyástól számítva 40 perc mva értünk be...Semmi nem történik a babával ne félj, csak kezdetét veszi a vajúdás....Köldökzsinór miért csúszna ki??Erről még nem hallottam...Azért nem vagy olyan tág, órák alatt tágulsz csak ki!Remélem segítettem...
2013. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt olvastam, ha nincs beilleszkedve a feje előre sodródhat a zsinór és meghalhat a baba. Azóta rettegek a magzatvíz elfolyástól!
2013. jan. 24. 23:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Elfolyt a víz, előtte aludtam, aztán kimentem a mosdóba, ott pukk és ömlött. 16 órával később lett csak meg a lányom. Még nem volt beilleszkedve ő sem. Az előre esett köldökzsinór nem azt jelenti, hogy kicsúszik a hüvelyből, hanem hogy a baba elé kerül és mikor beékelődik a feje, elzárja a zsinórban lévő ereket és emiatt halhat meg, de ezen tök fölöslegesen parázol, császárral kiküszöbölhető, egy jó doki meg simán észre veszi időben, nyugi! :)
2013. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%

Én itthon voltam, este volt, feküdtem az oldalamon a kanapén és egyszer csak olyan furcsát éreztem mint amikor valaki egy felfújt lufit simogat és nagyon hülye érzés, bent a hasamból. El nem tudtam képzelni hogy mi lehetett az, felálltam, és elöntött mindent a víz. Az én kisfiam be volt már szépen fordulva jó ideje, nem is lett gond, de egyébként ezt a zsinór kieséses dolgot én sem hallottam eddig.


Hát nem árt azonnal bemenni ha elfolyik, mi is összeszedtük a már előre elkészített táskákat, elindultunk, beértünk, ott még felvettek, vizsgálgattak, csak reggelre lett meg a baba. Az a lényeg hogy ilyenkor már nem kell fájásokat meg gyakoriságot figyelni, ha elfolyik a víz akkor már nem küldenek haza, lehet bemenni azonnal.

2013. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utsónak igaza van, amint beérsz biztos kezekben vagy, pár perc alatt kiveszik a picit, ha arról van szó!!!
2013. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

tv-ztünk, egy nagyobb görcs, de semmi extra, majd folyt a víz, onnantól 5perces fájások.

Annyi minden van amitől parázhatunk, ne tedd. Induljatok ilyen esetben a kórházba, ott jó kezekben vagy!

2013. jan. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én épp sétáltam hazafelé! De akkor csak kevés víz ment el! Nem is tudtam,hogy most csak bepisiltem vagy a víz lehet! De nekem 2 napig előtte egy ponton nagyon fájt a hátam egészen fent! Rá 2 órára elment a többi vizem is! Fél három volt! Fél négykor a kórház felé már másfél és perces fájásaim voltak! Fél hétre megszültem! Sok sikert!
2013. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor úgy látom senkinek nem lett baj. Én azért reménykedem nem így indul!
2013. jan. 25. 08:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 3 perces fájásokkal beértem a kórházba, de annyira kellett pisilnem, hogy lent az előtérben elmentem wc-re. Kijöttem, elindultunk a lépcsőn az emeletre (útálom a liftet, mindig bennragadok :D) és olyan érzésem volt, mintha nem tudnám tartani a pisit, és mindig bemenne egy pici. Aztán a szülőszobán elküldtek vizeletmintát adni, na onnantól kezdve szépen folydogált...
2013. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ejfelkor kimentem pisilni, semmi kulonos nem tortent. 1kor arra ebredtem h valami kifolyt belolem. Felalltam es folyt a labamon. Innen tudtam, hogy ez a magzatviz. Lezuhanyoztam hajat mostam mentunk a korhazba (40 perces ut). Kb 1 ora mulva kezdodtek a fajasok. Ra 5 orara megszuletett a baba.
2013. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!