Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a Péterfybe?

Mit kell vinni a Péterfybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokhoz a mamikhoz lenne kérdésem, akik nem rég szültek a Péterfybe, hogy mit is kell vinni tutira? Már össze van pakolva, de nem akarok semmit sem kihagyni. Illetve a Babónak kell-e vinni ruhát? A harmadik kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség babafotózásra? Illetve, ha igen, akkor arra is nekem kell vinni rucit? Köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek.



2018. jan. 19. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csúszópénz.
2018. jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2018. jan. 19. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszonylag régen szültem ott, hároméves már a lányom, de visszajárok más okból és szoktam beszélgetni. Pelenkát, törlőkendőt vinni kellett, a köldökápoláshoz adtak cuccokat. A baba nem a saját ruhájában van, ők adnak rá kincstári ruhát, ami nem lesz valami csini. Ruhát akkor kérnek, amikor hazafelé készülődtök, azt adják rá indulás előtt. Magadnak mindent vigyél szerintem, nagyibugyit, extra betétet ne hagyd ki, ha szeretnél haskötőt használni, azt is vigyél (nekem nem volt). Egy köntöst, hálóinget, pizsamát vittem, a második naptól már vékony szabadidő nadrágban, topban voltam, én abban jobban éreztem magam. Tisztasági csomagot vittem, bár sikerült az alapítványi szoba, ott volt pl wc papír, de nálam is volt persze. Én vittem fertőtlenítő kendőt, ilyesmit, de az alapítványi szoba, fürdőszoba abszolút tiszta volt, a közös mellékhelyiségeket emiatt nem láttam, de azt olvastam sok helyen, hogy jó, ha van nálad a takarításához eszköz :(( A fotózást sajnos nem tudom, nálunk nem merült fel, de nyugodtan kérdezd meg, amikor mész NSTre, minden kérdésre válaszolnak. Nem tudom hogy kisfiút vagy kislányt vársz, az én lányom fülbevalóját például betették volna, csak előbb hazamehettünk, mint ahogy sor került volna rá. Minden jót kívánok, minden rendben lesz.
2018. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az egyetlen, amit utánam kellett hozni, az a mellbimbó védő krém volt, arra nem gondoltam magamtól, pedig nekem nagyon kellett. Viszont a Keletinél a sarkon van egy DM vagy Rossmann, ne aggódj, ha valamit kifelejtenél, bármelyik látogató két perc alatt be tudja szerezni :)
2018. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :) ezek közül mind megvan :) legközelebb megyek, megkérdezem, hacsak idő közben meg nem lesz a bsbó

:)

2018. jan. 20. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!