Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki vagy fog szülni...

Szült valaki vagy fog szülni valaki mostanában Baján? Kinél? Mik a tapasztalatok? Orvost, szülésznőt lehet fogadni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Én most márciusban szülök majd ott

Pont ma irtak ki kérdést. Azt láttad?:)

Lehet fogadni de nem sok vállal szülést:

A főorvos Mátrai Tibor

Ivók Dr

Meg bay és kovács dr talán

Én mátraihoz járok

2018. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem láttam, de most rákerestem. Azt szeretném megkérdezni, hogy az általad felsorolt orvosok azok akik szülést is vállalnak? Ismered őket? Tudsz róluk esetleg véleményt?
2018. jan. 24. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Ivókot és Mátrait ismerem.

Akihez járok annak van maganrendelese en kicsit dragallom de igy jobbam erzem magam h van fogadott dokim.

Mindketten tapasztalt és figyelmes orvosok.:)

2018. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, akiket írtam vállalnak szülést. Minden mas orvos csak terhesgondozást
2018. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szülésznőt is lehet fogadni ;)
2018. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kva jo h lelettem pontozva de ha mas jobban tudja irja. De ezeket 2 honapja kerdeztem meg..😁😭😭
2018. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
😂😂*
2018. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég kezdtem el használni ezt az oldalt, nem tudom mit jelent a lepontozás, én minden válaszra zöld kezecskét nyomtam. És köszönöm az összes választ!
2018. jan. 25. 10:44
 9/11 anonim ***** válasza:

na, ez most az alapkérdéshez nem lesz hasznos:

Csupán annyi, hogy hasznosnak ítéled-e az adott választ. Én speciel minden plusz érdemi infót hasznosnak szoktam ítélni. Van, aki kegyetlenül piros kezet nyom, ha már nem a kérdésre érkezik a válasz, hanem elmegy más téma felé. És van, aki unatkozik, és mindenkit (vagy csak bizonyos embereket) következetesen lehúz.

Egyébként kb semmi jelentősége nincs.


Hogy a témánál maradjunk:

Nem mostanában szültem, még a régi épületben. Kovács-Bárdos párosnál. Sima szülésnek indult, sürgős császár lett belőle. Tökéletesen elégedett voltam velük. Egyik sem volt a fogadott orvosom, terhesgondozásra jártam a Karasz és a Tóth doktorhoz.


Én is úgy tudom, hogy Mátrai, Ivók, Bay dr vállal szülést. Kovácsról pár napja hallottam (fb-on olvastam) hogy talán már nem. Ezen én meglepődnék, de persze attól még igaz lehet. Nem tudom, nem érint a dolog.


Mindenesetre nem volt fogadott orvosom és sok ismerősömnek szintúgy nem volt. Senki nem érezte hátrányát.

Ellenben fogadott orvosnál előfordult a negatív megkülönböztetés, illetve barátnőmet pl konkrétan "cserben hagyta" az orvos a szülőszobán úgy.


Szóval amit én láttam/tapasztalta az az, hogy akinek van orvosa, annak egy orvosa van. Akinek nincs orvosa, arra mindenki odafigyel.


Szülésznőt lehet fogadni, elvileg sokat számít. Nekem problémás szülésem volt, nem emlékszem, hogy bármit is hozzátett volna a szülésznő.

2018. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jijijo válasza:

Sziasztok,

Én márciusra vagyok kiírva. Tudna valaki mondani egy jó szülésznőt? Egyet ismerek, de nagyon lehúzták mások, gyakorlatilag lebeszéltek róla, és nem ismerek másikat. Sokan ígértek elérhetőségeket, sajnos végül egyet se kaptam, azt hallottam mindenki jó bent!

Van valakinek valami tapasztalata, jótanácsa etéren? Második szülésem, de nem baján szültem és nem ismerek senkit :( Elöre is köszönöm

2019. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!