Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki vagy fog szülni...

Szült valaki vagy fog szülni valaki mostanában Baján? Kinél? Mik a tapasztalatok? Orvost, szülésznőt lehet fogadni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia. Kollár Dorit csak ajánlani tudom. Lehet rá számítani, figyelmes, mindent mond, segít stb.

Mást nem Ismerek

Annyi h van ott valami Emőke.. Na azt semmi kepp! Érzéketlen pcsa. Már elnézést... De az!!!!


Amúgy első válaszoló vagyok.

Kovács már nem. Vállal. Szülést, mert hererakja van.

Én azért fogadtam dokit mert nekem nem volt mindegy ki császároz meg, több mutetetemet Mátrai dr csinálta, nem voltkivetelezes, sem hiba, sem lenezes. Pénzt is csak 30ezret adtunk, ellenben azzal a pletykákkal h sokan azt mondták 100nal kezdődik nála a szules. Nekem azt mondta annyit adjunk amennyit a pénztárcánk negenged.

2019. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!