Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani kivanossag?

Serenity* kérdése:

Szules utani kivanossag?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nagy edesseg zabalo, terhessegem alatt nem voltam kivanos egyaltalan. 4 honapja szultem, szoptatok es olyan szinten kivanom a csokoladet hogy levagnam erte fel karomat.Probaltam csokkenteni,nem minden nap enni,massal helyettesiteni de nem megy. Cigirol konnyebben leszoktam terhesseg elott!Csokirol meg egyszeruen nem tudok. Ismeros ez vkinek? Miert van ez,mit lehet tenni(mielott vagosulyba ernek lol)?
2018. jan. 26. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert ez komolyabb vitaminhiány - elsösorban D-vitamin, de még egyéb is lehet.
2018. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés alvás is okoz ilyen ébrentartó cukorkívánást (nembabásoknál is), de a szoptatás is sok energiát elvesz. Vérkép mindig jó ötlet szülés után, vasat, pajzsmirigyet dettó érdemes megnézetni, de nem biztos, hogy bármi oka van. Aztán majd kiderül, hogy te olyan típus vagy, aki bármit csinál, hízik vagy aki bármit ehet, mégis fogy szoptatás alatt.
2018. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Én a várandósság alatt egész fegyelmezetten ettem, 12 kg - ot híztam, ebből 4 volt a baba, szóval nem is éreztem magam bálnának. Nade aztán.... jött egy rossz alvó, refluxos kicsi,nappal összesen 15 percet aludt, éjjel 6-7 ébredés, 30 perc büfi a reflux miatt...kb minden második éjszaka lenyomtam egy 300 grammos Milkát, de így is ülve elaludtam...😃 Kitartás! Sikerült leszoknom róla, ahogy rendeződtek az éjszakáink.
2018. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem emliteni,hogy szedek tovabbra is terhes vitamint kiegeszitve c vitaminnal meg halolajjal,plusz szoptatashoz kulon teakeverek. A terhesseg alatt 9 kilot hiztam, a mano 3,8kg-al szuletett.Nem zabaltam se elotte se alatta se most(kiveve a csokit).A kisfiammal allati szerencses vagyok mert egesz nyugodt,vidam baba, nem volt se refluxos se hasfajos es elejetol fogva 1x ebred ejszaka. Szoval a kialvatlansagot nem ismerem(eddig meg). Nem szeretek orvoshoz menni de tenyleg ezekre nem gondoltam amiket irtatok,ugyhogy muszaj lesz. Nagyon koszonom mindenkinek!
2018. jan. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!