Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki mostanaban a...

Milagros kérdése:

Szult valaki mostanaban a janos korhazban prog. Csaszarral de altatasban?

Figyelt kérdés
Minden erdekel elejetol kezdve. Hogy altatnak, utanna milyen az ebredes, adnak e fajdalomcsillapitot, mikor hozzak be a babat ha pl. Reggel mutenek? SZOVAL TENYLEG MINDEN ERDEKEL! Esetleg van e taasztalata valakinek Dr. Purcsi Katalinnal ?
2018. jan. 28. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Honnan tudod előre hogy altatni fognak? Azt nem csak sürgősségi császárnál csinálják?
2018. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Leidenes vagyok, es a hematologus kikototte mivel rosz az ertekem nagyon , hogy nem erzestelenithetnek.


Esetleg tapasztalatod van a korhazzal kapcsolatban ?

2018. jan. 28. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy beleoffolok megint de én is Leidenes vagyok, és nekem pont azt mondta a doki hogy az altatás a veszélyesebb. Na akkor most igazodjak el:-( Nekem nem ott lesz program császárom, de gondolom mindenhol ugyan úgy működik.

Előzőnél este 6tól nem ehettem, éjféltől nem ihattam. Reggel kellett bemenni, ott csináltak még egy ultrahangot, labort, kaptam enyhe nyugtatót majd felkészítettek a műtétre. Engem nem pont reggel, hanem fél 11kor toltak a műtőbe, és este 7kor kaptam meg a kicsit.

2018. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, sima lehet kapni egs agyi trombozist a gerincszurastol, es nem tudjak ellenorizni rendesen kozben. Szoval altatas lesz.. jo keson kaptad meg a babadat :( remelem h itt nem igy lesz. Remelem fog valaki irni akinek van a janos korhazzal tapasztalata. Hat egyebkent mind a ketto rizikos altatas is :( nehez ez igy..
2018. jan. 28. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! 3 csàszàrom volt, bàr nem altatàsban ès màsik kòrhàzban, de voltak körülöttem altatàsos csàszàrosok. Nekem műtèt közben megmutattàk a babàkat, megpuszilgattam őket, elmondtàk, hogy mekkora sùllyal születtek, jòl vannak, vittèk őket apa mellkasàra. 😊 Aztàn visszavittek a szobàba, egyből hoztàk őket szopizni, aztàn felöltöztettèk ès hoztàk őket mellèm. Onnantòl kezdve velem voltak. Ha èvesek voltak, jöttek segìteni, vagy szòltam szobatàrsaknak, h segìtsenek. As első èjszakàra elvittèk őket, de ha nagyon akartam volna, maradhattak volna. Nem mertem, mert sokat buktak, èn meg mèg nem bìrtam gyorsan felpattanni.Az altatàsosok is hasonlòan voltak. Èbredès utàn hoztàk a babàt nekik is.
2018. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia koszi a valaszt. Igazabol tisztaban vagyok a csaszaros szulessel, elso gyerekem is csaszarral szuletett, surgossegivel altattak, stb. De mas korhazban es siman indult. Jo lenne,ha valaki szult volna mar igy a janos korhazban :( erdekelne par dolog.
2018. febr. 15. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem fél éve, bár sima szüléssel, de írd meg mire vagy kíváncsi házha tudok segíteni!
2018. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia hat igazabol mindenre amit kiirtam kerdesnek.
2018. márc. 5. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!