Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan aki Canadáb...

Van köztetek olyan aki Canadában szült? Mit tud rola elmondani es milyen tamogatast kap itt a magyar szülő?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen státuszban van a szülő? 1 évig jár GYED, de csak ha volt munkaviszonya. Ha PR vagy állampolgár, akkor jár családi pótlék, ez az előző évi jövedelemtől függ. Mi kb. 60 ezer forintnyit kapunk.
2018. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia en refugeekent vagyok de szeretnek hazamenni
2018. jan. 30. 01:31
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha dolgoztál, akkor jár.

De amúgy aki kimegy valahova, az rögtön el is felejt magyarul.

Mert ugye az nem Canada, hanem Kanada és a refugee az meg ugye menekült, drága anyanyelvünkön...

2018. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy köszi pont ez volt a kérdés kötekedj anyukáddal
2018. febr. 2. 23:57
 5/11 anonim válasza:

Itt van minden info:


[link]

2018. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene anyázni!
2018. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen csak Tudod feltesz az ember egy kérdést hiszen azért van ez az oldal és neked ami elsőként eszedbe jutott, hogy kötekedj:másrészről köszönöm amit belinkeltél de még 1x leirom én mint MENEKÜLT vagyok itt egyenlőre ez mind amiről ir itt élő dolgozónak szól én nem vállalhatok munkát 181napig amellett a terhesség miatt sem és napokon belül születik a babám
2018. febr. 5. 02:09
 8/11 kokomfitty ***** válasza:
93%
Reakciódat olvasva csak azt tudom mondani, hogy sajnálom a gyerekedet. Öntelt vagy de még csak nincs is mire
2018. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Te megmondanád ezt még is miből szűröd le?

Ez a gyakori unazkozók oldala vagy a gyakori kérdések?

Ezt nem azért találták ki véletlenül,hogy kérdéseket lehessen feltenni?! Nem ugye

... Azért, hogy akik unatkoznak legyen kivel kötekedjenek száj karatézzanak az interneten! Bravó éljétek ki magatokat

2018. febr. 5. 16:44
 10/11 anonim válasza:
Kanadai "GYES", amit Employer Insurance-nak hivnak, csak es kizarolag munkaviszony utan jar. Ha nem dolgoztal, akkor sajnos nem fogsz kapni. Egyebkent a menekultek kozul is rengetegen dolgoznak, szoval ha dolgoztal volna, jarna. Sajnos nem ismerem a menekulteknek jaro egyeb juttatasokat, de ugy gondolom a te esetedben akkor ott kene keresgelni. Sok sikert!
2018. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!