Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülés után méh elernyedé...

Első szülés után méh elernyedés, mennyire veszélyes a második szülést nézve?

Figyelt kérdés
Első gyeremekem születése után tíz nappal kerültem vissza a kórházba, mert elöntött a vér és hát elég sokat vesztettem. Kaptam is pótlást. Elmondták hogy elernyedt a méhem emiatt volt a vérzés. Most a második babánkat várjuk, és ma a kiírt napon, elkapott a félelem érzés, reggel sokat sírtam is miatta. Külföldön élünk már, az orvos is tud róla hogy ez volt, mégis nagyon félek, hogy valami baj lesz. Párom nem győz nyugtatni hogy nem lesz semmi baj. Eddig így álltam hozzá én is, de ma viszont eltört a mécses.

#szülés #második baba #Méhelernyedés
2018. jan. 30. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden terhesség és minden szülés más.

Nekem első császárral végződött,másodikkal végigrepedt a hüvelyem,harmadikkal atóniás vérzésem volt.

Akárhogy is zajlik a szülésed az orvos oda fog figyelni és cselekszik.

2018. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy akkor a következőnél is előfordul.

Ismerősömnek az első babánál olyan atóniás vérzése lett, hogy majdnem ki kellett venni a méhét. Következő babánál az égvilágon semmi gond nem volt.

2018. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!