Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhesgondozás során,...

A terhesgondozás során, szülés előtt még jóval nem ciki több nőgyógyásszal is konzultálni és közülük választani? 14. hkm

Figyelt kérdés

Még nincs ebben tapasztalatom, meddőségi intézményből mennénk tovább és van pár nőgyógyász, akik közül szeretnék választani.

Nem jön ki rosszul mind a háromhoz elmenni, megkérdezni a terhesgondozási folyamatot, a szülés körülményeit, majd a nem választottaknak erről visszajelzést adni? Hogy szokták ezt?



2018. jan. 29. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmész hozzájuk és érdeklődsz ennyi, aztán eldöntöd kit szeretnél. De nem kell vissza szólni a többinek,hogy bocs,nem téged választottalak.
2018. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első gyerekkel elég bonyolult és necces volt a terhesség, szülés, sőt a gyermekágyas időszak is, és a fogadott dokim nem igazán állt a helyzet magaslatán, hogy finoman fogalmazzak. Szóval még mielőtt belevágtunk volna, előbb kiválasztottam, melyik kórház legyen (felszereltség, közelség), kikérdeztem ott szült ismerősöket meg ott dolgozó ismerősök ismerősét, hogy kit ajánlanak, aki azért nem nagykutya, hogy rám is érjen és a többiek meg ne merjenek hozzám nyúlni :), majd végigolvastam mindenkiről vagy párszáz oldal fórumot :) és akik belekerültek az utolsó körbe, végiglátogattam vagy 3 orvost rutinszűrés címén. Nem mondtam egyiknek sem, hogy nála szeretnék szülni, csak hogy érdeklődöm, hogy ha egyszer "odáig fajul az ügy", nála mi a menetrend és a tarifa (bár utóbbi jobbaknak már fent van a honlapján).

Nem ciki mást választani - nézd úgy, hogy neked egyszeri és nagy dolog, de nekik csak, lehet akár milyen rendes is, egy vagy a sok kismama közül.

2018. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!