Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látogatási tilalom?

Látogatási tilalom?

Figyelt kérdés
Konkrétan mit jelent egy szülészeten, azon kívül, hogy a kórterembe nem jöhet látogató? Pl egy olyan kh-ban, ahova eleve nem mehet be a gyerekágyra látogató.
2018. jan. 31. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy a közösségi térbe sem mehetnek a látogatók és nem mehet ki hozzájuk a frissen szült anyuka, hogy aztán behurcoljon némi vírust a gyermekágyas osztályra. Kellemetlen, de ez a babák és az anyukák jól felfogott érdekében szükséges ilyenkor.
2018. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a szüléskor sem mehet be apuka???
2018. jan. 31. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
volt olyan eset, hogy ezért nem mehetett be apuka szülésre, igen, de ezt ott a kórházban kell megkérdezni, ők mit engednek.
2018. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én egy influenza miatti látogatási tilalom alatt szültem egy bp-i kórházban. Ott a szülésre bejöhetett egy rokon, illetve magára a szülészeti osztályra nem jöhettek látogatók. Ki lehetett menni hozzájuk egy előtérbe baba nélkül. De nem volt jövés-menés ahogy egy átlagos hétköznapon szokott lenni.
2018. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

felesleges 100* feltenni a kérdést!

ha apuka be van oltva legalább egy hónappal hamarabb a szülés előtt akkor bemehet.

2018. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem én tettem fel százszor a kérdést, hidd el nekem.
2018. jan. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!