Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetesen más is volt így?

36 hetesen más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második terhességem, mégis tanácstalan vagyok egy kicsit.

Méhszájam 3111 - egy ujjnyira nyitva, napok óta görcsölök, egyre erősebben jönnek (menstruációs görcs jellegű, derékba sugárzó), de nem rendszeresek egyáltalán.

Első gyermekem még állandó lendületben tart, pihenni sajnos nem tudok egész nap. Szerintetek esélyes, hogy nem vár a kisebb kiírtig, vagy ezek a dolgok elhúzódhatnak még egy hónapig?


2018. febr. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha még legalább 1 hetet bent marad, az már jó. Mennyi idős az első gyerkőc? Alszik délben? Én együtt aludtam Egyeskével minden nap az utolsó hónapban.
2018. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretném ha maradna még 1-2 hétig, mert nem túl nagy babának saccolták, sőt inkább picúrnak. (első sem született nagy súllyal, de időre)

Három éves a nagy, alszik délben, olyankor pihenek is, de sajnos közben is jönnek a görcsök, és olyankor hiába változtatok pózt, ha ülök, fekszem, akkor is tart kB 30-40 mp.

2018. febr. 1. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem így volt mindkét babámmal. De csak időszakosan, pár napig sokat görcsölt a hasam, konkrétan egesz nap rendszertelenül jöttek de éjszaka hagytak aludni, szóval pár ilyen nap után pár nap szünet jött. Nekem nagyon kivártak. Egyik 2 nappal a kiírt előtt, másik 1 nappal utána született.
2018. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

37 hetesen 2333-as méhszájam volt. 2 héttel később indítani kellett.

simán kitarthat még akár 1 hónapig is... de 1 hét múlva már időben van :)

2018. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!