Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. hétben vagyok,32 hetesen...

35. hétben vagyok,32 hetesen voltam UH-on akkor faros volt a babám. Legközelebb 38 hetesen kell mennem UH-ra és NST re is. Máshol is igy van?

Figyelt kérdés
attól félek hogy nem fordul meg és beindul a szülés, vagy farosan nem is szokott beindulni?Bocs a buta kérdésekért ,de nem tudom mire számítsak ,nincs fogadott orvosom sem .
2018. jan. 4. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Beindulhat farosan. Nálam 2,5 éve még úgy volt, hogy 28-30. hét között kellett menni, meg a 36-38. hét között. 29 és 36 hetesen voltam, faros volt, az utolsónál kiírtak programcsászárra 38+6-ra. De nyugi, ha be is indul farosan, azért nem lő ki az a gyerek olyan gyorsan, hogy ne érj be vele a kórházba :)
2018. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de akkor is meg császároznak ha beindul vagy akkor lehetséges hogy siman próbálunk ?
2018. jan. 4. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nst-re nem 36. héttől kell menni??

Fiam 36+3-on fordult be, rá 2 hétre született. Nincs veszve semmi! De ha faros marad, akkor is ki fog jönni onnan, vagy így, vagy úgy. ;)

2018. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, de nagyon kevés doki enged első babát farosan hüvelyi úton szülni. Esélyesebb, hogy egyből visznek császárra.
2018. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is ugy tudtam hogy 36 hetesen kel menni nst re. ma hívtam a kórházat és 38 hetesen kell menni kivették a 36.hetit és az UH ra is csak 38 hetesen kell.borzasztó
2018. jan. 4. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Végig faros volt a kislányom, csak a 38. héten kellett NST-re mennem. 39. héten programozott császár lett.
2018. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"attól félek hogy nem fordul meg és beindul a szülés"

És akkor mi fog történni? Semmi. Bemész a kórházba, ott meg bevisznek a műtőbe. Azért az első gyerek jellemzően nem szokott olyan gyorsan kipottyanni, hogy ne érj be.

Nem hiszem, hogy bárhol az országban első szülésnél engedik farosan megszületni hüvelyi úton.

2018. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itthon nem gyakori a hüvelyi úton történő faros szülés.Nagy gyakorlatot igényel az orvostól.Ha ìgy marad a baba akkor csàszàroznak.De még meg is fordulhat :) Nyugi!Sok sikert!
2018. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!