Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hétre szülni?

37 hétre szülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második babámmal vagyok jelenleg 37 hetes.

Folyamatosan keményedek, nem rendszeres, de egyre intenzívebb, mellé a derekamba hat a görcs, és az alhasamba. (menstruáció és hasmenés közti érzés)

Első babám indított volt, így fogalmam sincs magától indulván mit kell éreznem.

Méhszájam az orvosom nézte, bő egy ujjnyira nyitva külső belső középső egyaránt.

Szerintetek kihúzhatom így a végéig, vagy valakinek indult hasonló érzésekkel?


2018. febr. 6. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt sztem a doki se tudná neked megmondani

Amúgyis mar reg nem lenne koraszulott ne félj

2018. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel simán szülhetsz holnap is, de akár 2-3 hét múlva is, azaz időre.

Nekem 36 hetesen már orvosokat is megtévesztő jósló fájásaim voltak, 2 ujjnyira végig nyitva voltam, egyébként pedig 37+4 napos kismamaként szültem. Rendben volt minden. 1 hét után mehettünk is haza a kórházból. Azért voltunk amúgy 1 hétig bent, mert császármetszés lett a vége, illetve besárgult a kisfiam. De egyébként teljesen egészségesen született.

2018. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez jóslónak tűnik!Nálam is ugyanez volt mikor a 2.babával 36 hetes voltam. Kórházban is voltam de leállt. Végül 40.hét után indították.
2018. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi azóta pontosan 10 percre jönnek, 35 mpig tart. Már kB 1 órája. Kíváncsi vagyok mi lesz..
2018. febr. 6. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Bementetek a kh-ba?
2018. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!