Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van értelme már a kórházba...

Van értelme már a kórházba vinni a mellszívót? Vagy elég ha a baba "gyötri" a cicit?

Figyelt kérdés

Kisfiamat tudtam szoptatni, de a kórházban még alig, féltem is hogy nem lesz tejcsim. Mikor hazamentünk megnyugodtam és valószínűleg ezért is beindult a tejcsi. De ha fejtem volna vajon már odabent beindul???

(van elektromos mellszívóm.. :)


2010. jún. 7. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azt akartam még írni, hogy ettól függetlenül beviszem legközelebb is, mert nem idegeskedem azon, hogy azzal tuti menne, csak nincs itt.

Szóval sztem is vidd!

2010. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem vittem be,gondoltam, majd minden úgy fog sikerülni, mint a nagykönyvben. Hát nem úgy lett. 3-4 nap körül lövelt be a tejem, de úgy begyulladt a melle, hogy a baba nem tudott szopizni, mert be volt keményedve, a nővér kézzel fejt meg vagy 3x, azt hittem összepisilem magam, folyt a víz rólam, és bőgtem a fájdalomtól. Mikor estére jött a férjem, akkor hozta be, de egy megváltás volt!!! Sajnos nem is tudtam sokáig szoptatni :(
2010. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de saját tapasztalat. Császáros voltam, tudtam is, hogy az lesz. Azt gondoltam, hogy mire beindul a tej, addigra rég itthon leszünk, minek vigyek.... Aztán másnapra kétszer akkora cicijeim lettek, és nem ette ki a babám, és mellgyulladást kaptam... Szóval én vinnék a helyedben. Nem kér az enni... :)
2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!