Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki, aki valamiért...

Van itt valaki, aki valamiért egyedül szült?

Figyelt kérdés
Direkt, vagy csak mert igy alakult , de egyedul csinalta vegig az egeszet? Miert alakukt igy es milyen volt?

2018. febr. 11. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A kitolásig sajnos nem jutottam el, de én egyedül vajúdtam. Ami vicc, hogy a kórházban... Befektettek túlhordás miatt, indítottak zselével, és hiába mondtam este, hogy nagyon fáj, eljüldtek aludni. Azt mondta a szülésznő, rámnéz majd éjjel, nyugodjak meg. Na ebből az lett, h hajnalban, 6 körül találtak meg, amikor már üvöltöttem az egybefüggő fájásoktól és mozdulni sem bírtam. Nővérhívó nem volt, szobatárs sem és kb éjféltől nem bírtam felkelni sem, h kimenjek szólni. Azt hittem, ott halok meg, iszonyú rossz volt. Ráadásul semmit sem tágultam, a baba meg belekakilt a vízbe, szóval császár lett sajnos. 😕
2018. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uh, ez nagyon durvan hangzik, ugyes vagy, hogy kibirtad- bar sok mast nem tehettel volna, minthogy kibirod. :D remelem mindketten egeszsegben tulvagytok mar ezen!
2018. febr. 11. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Már jól vagyunk, 2 hónapos a kislányom. 😊
2018. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én kettőt szültem egyedül. A férjem úgy gondolta nem elég erős ehhez.. amúgy semmi baj nem volt ezzel. Én amúgy is szeretek egyedül szenvedni. A második szülésnél mondjuk időm se volt ezzel foglalkozni, 1 órám nem volt bent. Messengeren beszéltünk amúgy vajúdás közben, kitolás közben nyilván nem, de akkor meg szerintem úgyse a férj az, aki az embernek az eszében van. Másodiknál ha akart volna se ért volna be, mire felügyelet érkezett volna a meglévőhöz már késő lett volna elindulni.
2018. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit ertrsz egyedul alatt? Tamogato csaladtag jelenlete nelkul, vagy teljesen egyedul, szaksegitseg nellul?
2018. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Programcsaszarom volt igy egyedul.

De ha spontan szulok, akkor en sem akartam vna h a férjem bent legyen és ő is azt mondta h vajúdásig lenne csak bent az elején. Aztán már nem.

2018. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Második szülésnél apa vigyázott a másfél évesre, amíg én szültem. Teljesen ok volt, nem a világ vége egyedül szülni.
2018. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az egyedult ugy ertettem, hogy korhazban, szaksegitseggel ( mar amennyire figyelnek manapsag az emberre..), de csaladtagok nelkul.
2018. febr. 12. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Apás szülés lett volna.... de látogatási tilalom volt a kanyaró megbetegedések miatt (sajnos itt még a védőoltás sem számított) a portáig jöhetett. A nővér felhozta a cuccokat, mivel én nem terveztem akkor szülni még csak ctg- re mentem 38+3 naposan. Sajnos bezöldült a magzatviz. Indított szülés lett.
2018. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Az első házasságomból két gyerek született, egyedül szültem.

Új kapcsolatomból is született baba, apuka az első perctől az utolsóig bent volt.

Össze sem lehetvhasonlítani a kettőt.

Nagyon jó volt, hogy nem voltam egyedül, segített, szólt a dokinak ha valami volt.

Nagyon nagy élmény volt neki, mindig meséli mindenkinek.

Mindent látott, ő vágta el a köldökzsinórt, az ő ölében volt először a baba.

Biztosan emberfüggő de én a saját tapasztalatom alapján apás szülés párti vagyok.

2018. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!